Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

to nie problem jakości sprzętu marki Samsung, ale stosunku do klienta i do pracy - polskiego personelu Samsunga.

(Temat utworzony: 12-12-2017 10:47 AM)
269 Wyświetlenia
ketyof
First Poster
Opcje

Próbowałem wysłać e-mail tej treści:

Temat: Monitor wyłącza się

Mam monitor z tunerem. Od momentu zakupu występuje następujący problem: samoistnie, kilka razy dziennie, pojawia się komunikat:

„Telewizor wyłączy się automatycznie. Naciśnij OK. aby nie wyłączać telewizora. Pozostało 55 sekund”.

Próbowałem resetu do ustawień fabrycznych. Zaznaczam, że funkcja „autowyłączanie” w „Narzędzia” (Tools-àAutowyłączanie) jest wyłączona.

Jeszcze jedno: dziś rano zadałem powyższe pytanie konsultantowi na czacie. Najpierw zostałem skierowany do „eksperta od monitorów” a tam zostałem zbyty zapewnieniem: „konsultant skontaktuje się”. Oczywiście, „ekspert od monitorów” nie skontaktował się. Zostałem olany przez pracowników Samsunga.

I jeszcze jedno: ktoś, kto chce zadać pytanie czy znaleźć wsparcie trafia na stronie samsung.pl na przeszkody niemal nie do pokonania! Czy zadawaliście sobie kiedykolwiek pytanie, na jakie przeszkody natrafiają klienci Samsunga, aby uzyskać wsparcie!? Na przykład: chcesz wysłać e-mail, wypełnienie rubryk zajmuje ci kilka, kilkanaście minut. Jesteś już pod koniec, ale naciskasz klawisz backspace, aby usunąć drobny błąd i … w jednej chwili szlag trafia cały twój wysiłek! Twoja robota znika i przewija do strony startowej. To tylko jeden z kilku przykładów tej badziewnej, koszmarnej strony!!! Próbowałem trzykrotnie. Wreszcie dałem sobie spokój. Czy wy macie w ogóle informatyka? Jeśli tak działają także produkty Samsunga, to będę na przyszłość szukać innej marki.

Tak trzymać. Macie u mnie jedną gwiazdkę, bo mniej nie można!

Żeby być sprawiedliwym: to nie problem jakości sprzętu marki Samsung, ale stosunku do klienta i do pracy - polskiego personelu Samsunga.

2 Odpowiedzi
szalony666
Explorer
Opcje

Zawsze możesz udać się z monitorem do serwisu.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@ketyof

Skoro to monitor z tunerem być może ma tajk jest to w przypadku tv, kilka opcji ochronnych umożliwiających wyłaczenie się monitora po okreslonym czasie? Sprawdzałeś całe menu? Równiez tryb eko, o ile taki posiada.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like