Wsparcie

Open search

Nie działa Youtube na SmartTV

Superuser II
Superuser II
Smart Hub tak jak napisaleś, a przeglądarkę w jej ustawieniach na samym dole powinna być dostępna funkja resetu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Apprentice

Niestety brak rezultatów. Dzięki za chęć pomocy.

P.S. Odp Samsung: w przypadku telewizorów z rocznika 2013 lub starszych odbiornik nie ma wsparcia dla technologii flash dlatego też te strony mogą nie działać prawidłowo, deweloperzy nie wspierają tej technologii juz, a html 5 nie pójdzie na naszych sprzętach.

First Poster
W moim przypadku Youtube sie zawiesza,tzn. co kilka dni wystepuje czarny ekran bez zadnej opcji zarządzania. Pomaga jedynie restart smarthub. Model telewizora UE50KU6000W. Miał ktos podobny problem? Oprogramowanie aktualne.
Superuser II
Superuser II
Wyznacz termin kontaktu z pomocą techniczna i poproś o zdalny factrory rest. Skonfiguruj tv od nowa i sprawdź, czy problem ustąpił.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna kliknij  LIKE. Gdy rozwiązała problem skorzystaj z przycisku
Korzystaj z forum wygodnie i komfortowo - oto kilka dobrych praktyk!
Zanim zadasz pytanie, skorzystaj z wyszukiwarki, sprawdź czy ktoś podobnego już nie zadał.
Nie twórz nowego, dopisz się w już istniejącym, podobnym lub takim samym temacie.
Expert

Cześć 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
First Poster

W sumie to nie, jak można sprawdzic działajace w tle aplikacje? Muszę potestować. Po wyłaczeniu telewizora i ponownym włączeniu YT nadal nie działa.

First Poster
@gilban  napisał(a):

A ja dziś włączyłem SmartTV w swoim Samsungu i aplikacja Youtube została odinstalowana. I tak sprawę załatwiają w Samsungu. I oczywiście nie ma możliwośni zainstalowania.

@MichałL  napisał(a):

Jaki model masz telewizora? Jeśli model z 2012 czyli ES lub EH to w tych modelach Youtube nie będzie już dostępny zgodnie z informacją na stronie Youtube https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=pl .

@Brzeszcze  napisał(a):

Telewizor Samsung UE37D6500 brak you tube - przez to nie mogę połącyć się telefonem z telewizorem 

@Qulfon  napisał(a):

Witam, mój TV to UE40D6500, aplikacja YT została automatycznie odinstalowana po aktualizacji TV, problem w tym że przez przeglądarkę nie chce sie uruchomić nie tylko YT ale Wp.pl, Vimeo i inne.

Mam bardzo dobrą wiadomość dla gilbana, Brzeszcza, Qulfona i innych. Istnieje sposób na przywrócenie aplikacji YouTube na starszych telewizorach Samsung Smart TV bez konieczności marnowania pieniędzy na dodatkowy sprzęt. Możemy cieszyć się oglądaniem najpopularniejszego serwisu wideo na świecie – YouTube z wykorzystaniem wyłącznie samego telewizora Samsung jak za starych dobrych czasów. Bardzo długo spędziłem czasu na szukaniu sposobu jak to zrobić, wydawało mi się, że sprawa jest beznadziejna, ale w końcu udało mi się. Zapraszam do obejrzenia mojego 4-minutowego tutorialu na ten temat: Jak przywrócić / zainstalować YouTube na Samsung Smart TV seria C / D / E / F ? (2018) Jeżeli materiał okaże się pomocny możecie dać mi lajka, aby trafił on do większej liczby widzów, aby nie musieli marnować niepotrzebnie swoich pieniędzy.

First Poster

15351157161021731518034.jpgJa mam taki problem ze gdy lacze się telefon z tv przez YouTube wyskakuje mi taki komunikat ale nie mogę wcisnąć nic pilotem ;-(

KrzysiekK Moderator
Moderator

Cześć @zurek777

Sprawdzałeś czy posiadasz najnowszą wersję oprogramowania dla Twojego TV.

Spróbuj również skontaktować się z infolinią w celu wykonania zdalnej diagnostyki.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
Legend

Dodam od siebie jak komuś nie działa YT na swiatłowodzie od Orange to trzeba usunąć prefix z loginu /ipv6 

Jeśli podoba Ci się moja odpowiedź, daj mi lajka. Założyłeś temat i Ci pomogłem ? Oznacz najlepszą odpowiedź jako rozwiązanie. Dla mnie to najlepsza motywacja

Autorzy z największą liczbą like