Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa Youtube na SmartTV

(Temat utworzony: 06-10-2016 12:41 PM)
308834 Wyświetlenia
MichałL
Pathfinder
Opcje

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Przejdź do rozwiązania
186 Odpowiedzi
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć 

rstep
First Poster
Opcje

W sumie to nie, jak można sprawdzic działajace w tle aplikacje? Muszę potestować. Po wyłaczeniu telewizora i ponownym włączeniu YT nadal nie działa.

0 Like
PatrykGM
First Poster
Opcje
@gilban  napisał(a):

A ja dziś włączyłem SmartTV w swoim Samsungu i aplikacja Youtube została odinstalowana. I tak sprawę załatwiają w Samsungu. I oczywiście nie ma możliwośni zainstalowania.

@MichałL  napisał(a):

Jaki model masz telewizora? Jeśli model z 2012 czyli ES lub EH to w tych modelach Youtube nie będzie już dostępny zgodnie z informacją na stronie Youtube https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=pl .

@Brzeszcze  napisał(a):

Telewizor Samsung UE37D6500 brak you tube - przez to nie mogę połącyć się telefonem z telewizorem 

@Qulfon  napisał(a):

Witam, mój TV to UE40D6500, aplikacja YT została automatycznie odinstalowana po aktualizacji TV, problem w tym że przez przeglądarkę nie chce sie uruchomić nie tylko YT ale Wp.pl, Vimeo i inne.

Mam bardzo dobrą wiadomość dla gilbana, Brzeszcza, Qulfona i innych. Istnieje sposób na przywrócenie aplikacji YouTube na starszych telewizorach Samsung Smart TV bez konieczności marnowania pieniędzy na dodatkowy sprzęt. Możemy cieszyć się oglądaniem najpopularniejszego serwisu wideo na świecie – YouTube z wykorzystaniem wyłącznie samego telewizora Samsung jak za starych dobrych czasów. Bardzo długo spędziłem czasu na szukaniu sposobu jak to zrobić, wydawało mi się, że sprawa jest beznadziejna, ale w końcu udało mi się. Zapraszam do obejrzenia mojego 4-minutowego tutorialu na ten temat: Jak przywrócić / zainstalować YouTube na Samsung Smart TV seria C / D / E / F ? (2018) Jeżeli materiał okaże się pomocny możecie dać mi lajka, aby trafił on do większej liczby widzów, aby nie musieli marnować niepotrzebnie swoich pieniędzy.

 

zurek777
First Poster
Opcje

Ja mam taki problem ze gdy lacze się telefon z tv przez YouTube wyskakuje mi taki komunikat ale nie mogę wcisnąć nic pilotem ;-(Ja mam taki problem ze gdy lacze się telefon z tv przez YouTube wyskakuje mi taki komunikat ale nie mogę wcisnąć nic pilotem ;-(

 

 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @zurek777

 

Sprawdzałeś czy posiadasz najnowszą wersję oprogramowania dla Twojego TV.

Spróbuj również skontaktować się z infolinią w celu wykonania zdalnej diagnostyki.

 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Dodam od siebie jak komuś nie działa YT na swiatłowodzie od Orange to trzeba usunąć prefix z loginu /ipv6 

0 Like
zięba
First Poster
Opcje

Dopiero to pomogło dzięki

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@zięba  napisał(a):

Dopiero to pomogło dzięki


Czy możesz napisać co zrobiłeś i w jaki masz TV model ?

0 Like
adrianp81
Journeyman
Opcje

aplikacje na tv samsung sa wspierane tylko przez 5-6 lat,po tym czasie musisz kupic sobie nowy tv,przykre ale prawdziwe

0 Like
gilban
Navigator
Opcje

Albo kupić do TV odpowiednią przystawkę.

0 Like