Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa Youtube na SmartTV

(Temat utworzony: 06-10-2016 12:41 PM)
309540 Wyświetlenia
MichałL
Pathfinder
Opcje

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Przejdź do rozwiązania
186 Odpowiedzi
jack129x
First Poster
Opcje

Witam pojawił się u mnie problem z aplikacją youtube niedziała tak samo niemożna odtworzyc youtuba z urządzeń mobilnych pojawia się tylko czarny ekran, a na urzadzenie mobilne pokazuje że się łączy. Do tej pory działało wszystko dobrze. Może ktoś miał taki problem i jak sobie z tym poradziliście z góry dziękuję za podpowiedz.

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@jack129xA może podasz dokładny model TV ?

0 Like
Michaeal_PO
Journeyman
Opcje
Poradziłeś sobie kolego z tym problemem. U mnie ten problem pojawił się dzisiaj.
Telewizor UE49KS7000
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Michaeal_POA masz nainowszy firmware  wer 1231 ?

0 Like
Michaeal_PO
Journeyman
Opcje
Tak wersja aktualizacja przez sieć najnowszy firmware 1231. Dla pewności zrobiłem jeszcze przez Usb ale odpowiedział ze jest najnowszy. Do tego reset smarthub (i co za tym idzie ustawianie wszystkiego od nowa ) wyłączenie zasilania na 10 min. Zmiana dns na 8888 i na 8844. Reset routera ( telewizor podłączony do internetu przez kabelek). Nic nie pomogło. Objawy po wyłączeniu aplikacji YouTube poprzez przytrzymanie przycisku wstecz. Pierwszy filmik ładuje się bez problemu. Następnie chcąc zmienić filmik poprzez komendę z mikrofonu podpowiedzi wyskakują ale po wybraniu pierwszej lepszej przechodzi do odtwarzanego wcześniej filmiku/strony głównej youtube. Co ciekawe po separowaniu z telefonem a trwa to dłużej niż zwykle na telefonie mogę przełączać i wszystko ok. To wyglada tak jakby nie uruchamiało konkretnego linku a włączało a wlaczalo tylko aplikacje. Może dla czytających zagmatwane ale jeśli ktoś już się z tym spotkał na pewno zrozumie o co mi chodzi.
0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @Michaeal_PO,

 

Proponuję, abyś skontaktował się z infolinią w celu przeprowadzenia diagnostyki zdalnej.
Konsultant połączy się z telewizorem i sprawdzi urządzenie pod kątem błędów.

 

 

0 Like
Michaeal_PO
Journeyman
Opcje
Pan z infolinii zrobił zdalny "głęboki" reset.
Nic to nie pomogło. Nagrałem filmik pokazujący problem niestety nie mogę go tutaj umieścić. Dla zainteresowanych mogę wysłać na maila. Problem cały czas nie rozwiązany. Napisałem też do YouTube-help tylko nie wiem co z tego będzie bo się rozpisalem po polsku - dostałem zwrotnego automatycznego maila po angielsku???
0 Like
adrianp81
Journeyman
Opcje

hey,jaki masz problem z you tubem? czy chodzi o tv samsung od 2016roku? jesli tak to problem jest taki ze musisz przytrzymac dluzej przycisk return i wtedy you tube sie zresetuje i sie wylaczy,po tym mozesz uruchomic go ponownie bez zadnych problemow

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

U mnie model 2015 UE40JU6740 nie ma żadnego problemu z Youtube

0 Like
adrianp81
Journeyman
Opcje

twoj model z 2015 nie mial i nie ma tego problemu,masz starsza wersje tizen

0 Like