Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon się zawiesił i nie odpowiada

(Temat utworzony: 22-10-2018 05:43 PM)
10531 Wyświetlenia
KŁ
First Poster
Opcje

Witam. Kilka godzin temu mój telefon Samsung Galaxy A5 2016 wyłączył się( rozładowała się bateria) po czym, gdy go podpiełam do ładowarki, na ekranie wyświetlił się napis "Samsung Galaxy A5 2016" - tak jak wtedy gdy się go włącza, tylko że ja go nie włączałam tylko samo się tak zrobiło i od tamtego momentu telefon zawiesił się, wyświetla cały czas ten napis i na nic nie odpowiada(naciskałam przycisk od włączania i nic się nie działo). Telefon kupiłam nie spełna rok temu. Nie miał też żadnych uszkodzeń itp. Co mam zrobić? Proszę o pomoc!!!!

87 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@DominikaEm Sprawdziłem. I w przypadku twojego modelu, można przeprowadzić instalację systemu bez utraty danych. Teraz tylko pytanie, czy serwis będzie chciał to zrobić właśnie taki sposób, czy jednak przeprowadzi full instalację z przywróceniem telefonu do stanu pudełkowego?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Magda07
First Poster
Opcje

Czy mogę to samo zrobić z moim telefonem? Samsung Galaxy J7 2017. Używałam go normalnie i nagle zawiesił się i na nic nie odpowiada. Jestem kompletnie zielona w tych tematach i boję się że coś popsuję...

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@Magda07 spróbuj wykonać soft reset. Czyli wcisnąć jednocześnie Volume Down oraz Power przez 10 sekund.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
freshbeatpl
Apprentice
Opcje

Witam,

Mam chyba dosyć nietypowy problem. Pożyczyłem od koleżanki telefon Samsung Galaxy A5 2016 (SM-A510F). Przed oddaniem z powrotem chciałem przywrócić wszystko do ustawień fabrycznych aby usunąć swoje dane i utworzone konta.  Niestety po przywróceniu danych telefon po uruchomieniu miał czarny ekran. Przy naciśnieciu dotyku czy jakiekolwiek klawisza, telefon wydawał dźwięki/komunikaty w języku angielskim. Pomyśląłem, że hard reset załatwi sprawę. Próbowalem trzymać wcisniete razem VOLUP + POWER + MENU. Niestety nie działało. Wyszukałem gdzieś na forum, że najlepiej wyłączyć telefon poprzez wciśniecie i dłużej przytrzymanie klawisze VOLDOWN + POWER. Podziałało. Telefon się wyłączył. Tak mi sie wydaje, bo juz nie wydaje żadnych dźwieków. Wsadziłęm jeszcze na wszelki wypadek telefon do ładowarki na 2h i próbowałem ponownie zrobić Hard Reset. Niestety w tej chwili juz nic nie działa. Telefonu nie widzi komputer, bo nie mozna go włączyć. Nie działają żadne kombinacje klawiszy. Czy ktoś wie, czy można coś na to poradzić, czy tylko gwarancja i serwis?

 

Telefon ma popekany ekran, wiec nie wiem czy serwis nie uzna za oproblem popekany wyswietlacz i nie uzna gwarancji. Czy ktos moze cos doradzic ? Kolezanka twierdzi, ze teraz to ja jej zepsulem telefon i chce ode mnie nowy lub pieniadze za naprawe.

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@freshbeatplA byla wyciągana bateria z telefonu  ?

0 Like
freshbeatpl
Apprentice
Opcje

Z tego telefonu nie wyciągniesz baterii. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Z odpiętą ładowarką też nie działa kombinacja kombo?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
freshbeatpl
Apprentice
Opcje

Niestety nie działa kombinacja gdy telefon jest podpiety do ladowarki i i bez niej również. Już się nic nie dzieje.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@freshbeatplTo sam nic nie zrobisz tylko serwis.

0 Like
freshbeatpl
Apprentice
Opcje

Czy aby napewno? Telefon chyba nie umarł tak totalnie. Po wciśnięciu i dłuższym przytrzymaniu VOLDOWN+POWER telefon krótko zawibrowywuje. Tylko przy tej kombinacji coś się dzieje. Może są tu jacyś inni magicy, co mają pomysły. Mam jeszcze jedno pytanie. Czy ktoś może domyśl się czego to może być wina ? Jaki powód takiej usterki. Co mógłbym powiedzieć przy oddawaniu do serwisu. 

0 Like