Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon się zawiesił i nie odpowiada

(Temat utworzony: 18-02-2017 05:36 PM)
406011 Wyświetlenia
KŁ
First Poster
Opcje

Witam. Kilka godzin temu mój telefon Samsung Galaxy A5 2016 wyłączył się( rozładowała się bateria) po czym, gdy go podpiełam do ładowarki, na ekranie wyświetlił się napis "Samsung Galaxy A5 2016" - tak jak wtedy gdy się go włącza, tylko że ja go nie włączałam tylko samo się tak zrobiło i od tamtego momentu telefon zawiesił się, wyświetla cały czas ten napis i na nic nie odpowiada(naciskałam przycisk od włączania i nic się nie działo). Telefon kupiłam nie spełna rok temu. Nie miał też żadnych uszkodzeń itp. Co mam zrobić? Proszę o pomoc!!!!

87 Odpowiedzi
TenTypMichał
Navigator
Opcje

siemano probowalas moze robic twardy reset?? z tematu https://eu.community.samsung.com/t5/Urz%C4%85dzenia-mobilne/Przydatne-porady-dla-u%C5%BCytkownik%C3%... podrzucam:

 

Twardy reset

 

 

Twardy reset pozwala na rozwiązanie problemów,
np. gdy telefon się zawiesi.


Jak wykonać twardy reset w Twoim urządzeniu

 

23.JPG

ważka
First Poster
Opcje

a co jeśli twardy reset się zawiesił????

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Co oznacza, że reset się zawiesił?
Jeżeli powyższa kombinacja nie działa, spróbuj Volume down + Home + Power. Ale nic nie kombinuj w menu download, tylko przyciskiem power zatwierdź reboot.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
zatwierdzić miałam przyciskiem volume up..zatwierdziłam jak podpowiedział telefon...problem z telefonem po włączeniu pojawia się napis samsung galaxy a5 i dalej nic sie nie dzieję ..włączam twardy reset pojawia się downloading i też sie nic nie dziaja..podłączyłam do kies..nie widzia telefonu...odin nie widzi telefonu..gdzieś doczytałam że jesli nie ustawiłam tel na transfer przez usb to musze miec specjalny kabel..i może to pomoże...by cokolwiek zrobić..bo jak po podłączeniu sprzętu nie widac to nic nie zrobię..a sam reset nie postepuje..
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
tak aprpopos zatwierdziłam powerem też pojawia się downloading i nic..tak może z 3 h i nic
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
co widzę przy resecie:
w lewym górnym rogu:
ODIN MODE
DOWLAND SPEED: FAST
PRODUCT NAME: SM A510F
CURRENT BINARY: SAMSUNG OFICIAL
SYSTEM STATUS: OFFICIAL
FAP LOCK: ON
SECURE DOWLAND: ENABEL
KNOX WARRANTYT VOID: 0(0X0000)
RP SWREV: B:4 K:0 S:1
nie wiem czy to coś znaczy czy nie..ale nic się nie dzieje
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Przepraszam, mój błąd. Volume Up + Home + Power.
Sprawdź w ten sposób. Możesz pokusić się jeszcze o wipe cache partitiom. Po recovery poruszamy się przyciskami głośności, zatwierdzamy power. Gdy to nie pomoże, skorzystaj z opcji factrory reset. Ale pamiętaj po wykorzystaniu tej opcji znikną wszystkie dane i aplikacje z pamięci telefonu!!! Telefon uruchomi się w trybie pierwszej konfiguracji, jak po wyjęciu z pudełka.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ważka
First Poster
Opcje
wipe cache partitiom nie pojawiają się żadne opcje tylko znów napis samsung galaxy a5 dodam że nie da się wyłączyć tel przyciskiem power co nie znaczy że przycisk power nie działa bo w układzie volume - power i home reaguje ...power + volume - po prosotu włącza sie i dalej zawiesza..w układzie olume - power i home oprócz pojawienia się okna czy kontynuować czy nie nic więcej do wyboru nie mam...jak rezygnuje to tel sierestartuje i znów zawiesz na napisie galaxy a5 jak akceptuje pojawia się okno dowlanding i zno zawiesza ale na tym oknie a odin nic nie widzi 😞
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Jeszcze raz. Naciskasz i przytrzymujesz kombinację Volume UP + Home + Power. Gdy pojawi się logo puszczasz Power, pozostałe dwa trzymasz do czasu pojawienia się menu recovery. Powinno pojawić się coś takiego jak niżej. Nie musi być identyczne, to tylko poglądowa grafika.

recovery.jpg

 

 

 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like