Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Brak aktualizacji Tizen 3.0 gear s3

(Temat utworzony: 14-12-2017 01:12 PM)
2976 Wyświetlenia
TheBubu
First Poster
Opcje

Hej :smiling-face: jak w temacie. Wie ktos jak wymusić aktualizacje? W gear pokazuje że mam najnowsze aktualizacje 😞

0 Like
Przejdź do rozwiązania
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Na chwilę obecną możliwą do pobrania jest wersja R760XXU2CQK3 - czyli pierwsza wersja Tizena 3.0.0.1.
Nie ma jeszcze żadnej poprawionej.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Regnator
Journeyman
Opcje

OK. Pobrał mi się Tizen 3.0.0.1, poustawiałem wszystko od nowa, bo kopia zapasowa zrobiona jeszcze na 2.3.2.3 nie przyjęła się :smileyvery-happy: , ale po ustawieniu wszystkiego rzeczywiście jakoś bateria schodziła szybciej niż na poprzednim systemie, więc zgodnie z zaleceniami Szewcu z tego wątku zrobiłem reset i powgrywałem sobie wszystko na nowo i teraz bateria trzyma około 2 dni przy wszystkich funkcjach włączonych oprócz automatycznego pomiaru pulsu i gpsa czyli cały czas na bluetooth, krokomierz, powiadomienia, monitor snu, monitor bezczynności, odpisywanie na wiadomości itd. ale mam włączony ponadto tryb "Odcienie szarości" więc to na pewno też wpłynęło dodatnio na wynik.

Screen_20171229_153917.pngScreen_20171229_153920.png

Screenshot_2017-12-29-16-02-31_.jpg

edit: aha, czy jestem zadowolony z nowej nakładki? ...ogólnie tak :smiling-face: Fajne funkcje podochodziły. No i można przypomnienia tworzyć już na konkretną datę na przód. Dyktafon też nagrywa już tyle ile wlezie a nie 5minut i wizualnie wszystko fajniej wygląda, aha i jedna dla mnie najważniejsza rzecz doszła czyli opcja wyłączenia "budzenia ramką"

Elanski
Pioneer
Opcje

Regnator napisali:

OK. Pobrał mi się Tizen 3.0.0.1


Jak robiłeś aktualizację, z zegarka przez OTA czy przez telefon?

 

0 Like
Regnator
Journeyman
Opcje

Elanski napisali:

Jak robiłeś aktualizację, z zegarka przez OTA czy przez telefon?

 


Wszystko przez telefon, czyli apkę Samsung Gear

nacisnąłem "Instaluj teraz" i poszło. Musiałem poczekać z 10, 20 minut i nic nie ruszać w zegarku.

Screenshot_2017-12-26-23-29-19_com.samsung.android.gearoplugin.pngScreenshot_2017-12-26-23-29-23_com.samsung.android.gearoplugin.png

0 Like
Elanski
Pioneer
Opcje
Masz Android czy iOS ?
0 Like
Regnator
Journeyman
Opcje

Android (z MIUI) na Xiaomi Redmi 3s

0 Like
Cliff79
First Poster
Opcje

Witam. Mam pytanie w związku z oprogramowaniem do Gear S3. Kupiłem go w USA i nie wiem czy to może być powodem tego, że w Samsung Apps nie ma dostępnych niektórych aptek np Gear Navigator Standalone? Jeśli to jest powodem to czy można wgrać jakoś "soft europejski"  

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wgrać można wszystko, ale proponuje w tej kwestii skontaktować się z serwisem, ponieważ te modele nieco się różnią.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Cliff79
First Poster
Opcje

Mówisz o serwisie w Polsce? Mógłbyś proszę rozwinąć co masz na myśli, że się różnią? HW rozumiem, że jest taki sam a różnią się softem tak?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Tak chodzi mi o polski serwis. Co do różnic, to ten sprzefawany u nas nie ma LTE i mogą być różnice w sofcie.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like