Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Brak aktualizacji Tizen 3.0 gear s3

(Temat utworzony: 15-12-2017 08:25 PM)
3510 Wyświetlenia
TheBubu
First Poster
Opcje

Hej :smiling-face: jak w temacie. Wie ktos jak wymusić aktualizacje? W gear pokazuje że mam najnowsze aktualizacje 😞

0 Like
TheBubu
First Poster
Opcje
Super, to poczekam :face-with-tears-of-joy: może się uda :smiling-face:
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Możemy mu ręcznie wgrać wersję R760XXU2BQK3 :winking-face:

To będzie Tizen 3.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
TheBubu
First Poster
Opcje
Tylko że nie mam pojęcia jak to zrobić :face-with-tears-of-joy:
Nie naruszy to gwarancji?
0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

W takim wypadku decyzję pozostawiam Tobie.

Jeśli wszystko ma być tak, jak karta gwarancyjna przykazuje pozostaje serwis/salon operatora.

W wypadku chęci samodzielnej zmiany softu wiesz do kogo się zgłosić :winking-face:

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
TheBubu
Wszystko Ci wytłumaczę i nic nie stracisz i nie naruszysz :winking-face:
Jeżeli chcesz odbij się mi na privie. Ale zabawę możemy zacząć jutro, bo dzisiaj do północy jestem w pracy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Regnator
Journeyman
Opcje

Witam,

mam identyczny problem jak w tym wątku co kolega zaczął tyle że u mnie chodzi o S3 Classic czyli SM-R770.

Aplikacja Samsung Gear na smartfonie  kilka razy już odinstalowana i zainstalowana z uwzględnieniem czyszczenia cache i danych aplikacji, oraz aplikacji "Gear S Plugin" i "usługa akcesorium Samsung". Tak samo zegarek kilka razy już czyściłem do ustawień fabrycznych i dalej jak w aplikacji Samsung Gear na smartfonie wciskam "Aktualizacja oprogramowania zegarka" to po chwili wyszukiwania mam komunikat "Najnowsze aktualizacje zostały już zainstalowane" a na zegarku cały czas Tizen 2.3.2.3

Czy moglibyście mi pomóc tak jak koledze co założył ten wątek? Bardzo proszę.

Wersja oprogramowania: R770XXU2BQC5

w razie innych potrzebnych danych mogę podać na priv

Zegarek jest nówka ma parę dni. Gdzieś na jakimś forum chyba xda wyczytałem że Tizen 3.0 został wstrzymany ze względu na bugi czy to prawda? Może dlatego nie wyszukuje mi najnowszej aktualizacji systemu?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Nie sprawdzałem serwerów OTA, ale całkiem możliwe, że soft został zdjęty. To fakt, że uczęści osób po aktualizacji pojawiły się problemy.
Ale jeżeli chesz Tizena 3 to musisz mi dać czas do wieczora na przygotowanie plików z systemem. Ale też to zależy czy są dostępne archiwa.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Regnator
Journeyman
Opcje

Szewcu72 napisali:
Nie sprawdzałem serwerów OTA, ale całkiem możliwe, że soft został zdjęty.

Jakbyś mógł mi tylko to sprawdzić i potwierdzić  w wolnej chwili czy został zdjęty czy nie, byłbym bardzo wdzięczny.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Zarówno dla R760 jak i dla R770, zostały zdjęte.xeo770.PNG

 Ale nie jest problemem ich zassanie. &60 już mam, a teraz zasysam 770. xeo770dl.PNG

 

Więc jeżeli ktoś jednak chce zaktualizować zegarek do Tizena 3.0.0.1 służę pomocą. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Rozwiązanie
Regnator
Journeyman
Opcje

Szewcu wielkie dzięki za sprawdzenie. Tak sobie przemyślałem sprawę i zdecydowałem że jeszcze się wstrzymam z tym tematem. Fajnie że jakby co mogę liczyć na Twoją pomoc, będę o tym pamietał, dziękuję.

Odezwę się na priv gdy się zdecyduję. 

0 Like