Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

55NU7452 Eleven Sports

(Temat utworzony: 16-09-2019 04:55 PM)
1713 Wyświetlenia
Dawid7
Explorer
Opcje

Witam.
Po zainstalowaniu i wykupieniu pakietu w Eleven Sports występuje problem z odtwarzaniem telewizji w omawianej aplikacji. Po kilku minutach transmisja się zacina na stałe. Jedynym rozwiązaniem jest wyjście do strony domowej aplikacji i ponowne włączenie jednego z czterech kanałów.
Problem został zgłoszony do ES. Otrzymałem informację,że aplikacja została zweryfikowana i działa poprawnie. Zgodnie z zaleceniami przywróciłem ustawienia fabryczne tv oraz ponownie zainstalowałem aplikację. Niestety to nie pomogło Zasugerowano weryfikację po stronie połączenia internetowego i urządzenia końcowego.
Posiadam łącze internetowe 80Mb. Telewizor połączony kablem z routerem. Zwracam uwagę,że problem nie występuje na laptopie, który również jest połączony kablem z routerem. Różnica polega na tym,że na laptopie Eleven Sports włączany jest w przeglądarce.
Nie mam problemów z innymi aplikacji,np. netflix czy youtube(również na żywo w 1080). Nie jest to problem łącza.

Będę wdzięczny za pomoc z problemem.

0 Like
22 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Dawid7  Tak na początek mogłeś, nie zakładać nowego tematu a dopisać się już do istniejącego a jest ich sporo. 

Napisz, od kogo masz ten internet do 80 Mb ?  Czy w TV masz taki firmware wer 1270 ?

Dawid7
Explorer
Opcje
Firmware 1270.6
Internet: MTM, lokalna firma, korzystam z ich usług już od wielu lat.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Dawid7  Spróbuj ustawić  DNS jak tu Klik 

Są dwie wersje stara i nowa na górze stara na dole nowa działa bardzo dobrze.

20190916_183808.jpg

Dawid7
Explorer
Opcje

Dziękuję za wskazówki. Nie rozwiązało to jednak problemu. Zmiana DNS na cztery 8 lub 8844 nic nie dało. Tak samo włączenie/wyłączenie ipv6 na tv. 

Co do logo aplikacji w Apps u mnie wygląda inaczej.IMG_20190916_192355_HDR.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Dawid7  Masz starszą wersję wyszukaj nową jak to zrobić masz tutaj.

 https://eu.community.samsung.com/t5/Telewizory/Wyszukiwanie-aplikacji/m-p/570393

Dawid7
Explorer
Opcje
Przeczytałem cały wątek z przesłanego linku ale w żaden sposób nie mogę znaleźć nowszej aplikacji Eleven.
Zrobiłem reset Smart Hub. Jestem zalogowany na koncie Samsunga. Mam włączone automatyczne aktualizacje. Po wpisaniu w lupie "ele.." od razu wskazuje aplikację, którą mam aktualnie. Przeszukałem również ręcznie całość aplikacji i nie ma innej poza tą, która jest na zdjęciu. W szczegółach aplikacji jest aktualizacja aplikacji z datą 5/7/2019.
Z ciekawości poszukałem wspomnianej aplikacji Openfm i również jej nie mam.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Dawid7  Po pierwsze wyloguj, się z konta Samsung na TV poza tym masz, najnowszą aplikacje Eleven co do aplikacji Open fm to ona już od dawna nie działa.

Dawid7
Explorer
Opcje
Wylogowałem się z konta Samsung. Nie ma to jednak wpływu na działanie aplikacji Eleven.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Dawid7  To spróbuj, udostępnić internet z telefonu jak masz taką możliwość. Ewentualnie zadzwoń, na infolinie niech sprawdzą, jakość internetu też wykonają całkowity reset TV.