Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] Aplikacja Smart Switch Mobile - rozłączanie

(Temat utworzony: 27-12-2016 11:12 AM)
6670 Wyświetlenia
pierwiastus
Student
Opcje

Mam samsunga A5(2016) i chciałam na niego skopiować zawartość iPhona 4 za pomocą aplikacji smart switch poprzez kabel. Zainstalowała, dokupiłam usb connector, oprogramowanie IOS mam 7.1.2.  Podczas wyszukiwania zawartości w iPhonie po osiągnięciu mniej wiecej 93% pojawia się komunikat "połączenie przerwane. Odłącz i ponownie podłącz kabel USB, aby spróbować ponownie" i tak za każdym razem. Pisałam do samsunga ale nie bardzo pomogli.  Już odinstalowałam i zaintalowałam na nowo i nic.  Może macie jakieś pomysły? Tylko proszę o łopatologiczne intrukcje....

0 Like
3 Odpowiedzi
Rozwiązanie
WladekP
Journeyman
Opcje
Hej!
Czyli do tej pory próbowałaś kopiować zawartość Iphone'a na A5 za pośrednictwem kabla - bezpośrednio łącząc nim obydwa telefony?

Ok, w takim razie proponuję Ci dwa inne rozwiązania:
1) Za pomocą Iphone, zrób kopię danych w iCloud. Potem otwórz aplikację Smart Switch Mobile na A5. Wybierz w nim opcje "Import z iCloud" i zaloguj się na swoje konto Apple. Teraz będziesz mogła wybrać elementy do zaimportowania. Klikając na "Rozpocznij transfer" zaczniesz importować dane.

2) To rozwiązanie wykorzysta komputer. Pobierz i zainstaluj Smart Switch na komputerze. Możesz go pobrać z tej strony: http://www.samsung.com/pl/smartswitch/downloads/SmartSwitch_2.5.14123_3.zip Podłącz iPhone'a. Otwórz iTunes i zrób kopię zapasową danych telefonu. Po jej stworzeniu otwórz Smart Switcha. Z rozwijanej listy producentów urządzenia źródłowego wybierz Apple i wybierz dane do przesłania (będą to dane, które zachowałaś w iTunes). Kliknij "Rozpocznij transfer", podłącz A5 do komputera i rozpocznie się przesyłanie.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo! :smiling-face:
pierwiastus
Student
Opcje

Probowałam przez kabel i iCloud. W iCloud tez jakis blad mi wyskakuje, moze za malo pamieci mam... Sprobuje przez komputer. Dzieki

0 Like
pierwiastus
Student
Opcje
Udało sie:) tylko wiadomości musiałam przerzucić jeszcze innym programem. Dzieki za pomoc
0 Like