Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

A71 problem z LTE+

(Temat utworzony: 18-07-2021 08:40 AM)
714 Wyświetlenia
mathijass
Explorer
Opcje
Witam,

Posiadam A71 - wczoraj przywróciłem ustawienia fabryczne w telefonie- wolno już działał. Problemem jest to że przed przywróceniem ustawień miałem normalnie lte+ u góry na pasku - teraz niestety zniknął i oczywiście wolniej działa nawet internet w speedtest. Sprawdzałem *#0011# i niestety nie agreguje 2 pasm. Macie jakieś pomysły? Operator T-Mobile 
0 Like
13 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mathijass  Proponuje Ci kontakt z operatorem w tej sprawie. Poza tym żaden operator nie gwarantuje że zawsze będzie stabilne połączenie. 

mathijass
Explorer
Opcje
@vdsl2 tylko wiesz przed przywróceniem ustawień fabrycznych normalnie działało więc to mnie dziwi... a już na pewno operator nie ma w tym monecie nic wspólnego ze po przywróceniu ustawień przestało działać
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jak wykonywałeś przywrócenie telefonu z poziomu recovery czy z poziomu telefonu? Czy po przywróceniu telefonu telefonu przywracałeś ustawienia z kopii zapasowej? Tak poza tym ikona LTE+ pojawia się na chwilę po włączeniu danych komórkowych. Sprawdziłem to na Galaxy A6 2018 i też mam  kartę od T-Mobile na test speed ma od 80Mb do 140Mb.

mathijass
Explorer
Opcje
@vdsl2 z poziomu telefonu. U mnie teraz dane komórkowe włączone są od rana i ani razu nie pokazała się ikonka i w ogóle nie agreguje 2 pasm (sprawdzane w *#0011#). W speedtescie mam teraz ok 50-70 Mbps a miałem do 240 Mbps(blisko mam przekaźniki). Szukałem jakiejś opcji w telefonie ale niestety takiej nie znalazłem:)
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mathijass  Nie jest to problem po stronie telefonu czy ustawień w telefonie.

mathijass
Explorer
Opcje
@vdsl2 rozmawiałem teraz z bratem i chyba ten brak lte+ to czysty przypadek po przywróceniu ustawień:) mieszka parę km odemnie i też jest brak lte+ więc pewnie wina t-mobile dziękuję Ci za poświęcony czas - czekam na poprawę u operatora
0 Like
nowan2020
Troubleshooter
Opcje
Tmobile podało mi problem globalny z LTE, co to znaczy nie wiem , kiedy naprawią nie wiedzą , internet zrywa non stop albo go długo nie ma,
Miesiac temu było bez zarzutu
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@nowan2020  Dziwne bo u mnie działa bez żadnego problemu w telefonie jak na mobilnym domowym od T-Mobile.

Screenshot_20210718-104506_One UI Home.jpg

Przechwytywanie.PNG

mathijass
Explorer
Opcje
U mnie też jest samo LTE... albo zostawiają pasma na 5G którego jeszcze nie ma 😀
0 Like