Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

[A5] problem z przeniesieniem zdjęć z telefonu na kartę pamięci

(Temat utworzony: 03-01-2017 10:39 PM)
7174 Wyświetlenia
tajfunx68
Journeyman
Opcje

 Mam problem nie mogę przenieś zdjęć z telefonu na kartę pamięci komunikat: przeniesienie nie powiodło się.

Jaka może być przyczyna? Bo nic mi do głowy nie przychodzi.

Niech Moc będzie z Wami ...
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
grodziak93
Pathfinder
Opcje

to może ja się wtrącę :winking-face:

 

tu masz numery na infoliię:

http://www.samsung.com/pl/info/contactus.html


♫♪ to co się dzieje, naprawdę nie istnieje ♫♪

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

13 Odpowiedzi
KonradN
Voyager
Opcje
Czołem Tajfunx86 :face-with-tears-of-joy: problem może wynikać z braku przypisania odpowiednich uprawnień :winking-face: powiesz mi, przy użyciu jakiej apki to robisz?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
tajfunx68
Journeyman
Opcje

Witam, być może że chodzi o uprawnienia, tylko niewiem co oznacza słowo apki? 

Gdy wyjaśnisz mi to Ci odpowiem.

Niech Moc będzie z Wami ...
0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
Apka to spolszczona wersja słowa app. Oznacza aplikację :smiling-face: w jakiej aplikacji próbujesz wykonać opisywana operację? :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
tajfunx68
Journeyman
Opcje
Próbuje to zrobić w Menadżerze Moje pliki jeśli Ci o to chodzi .
Niech Moc będzie z Wami ...
0 Like
tajfunx68
Journeyman
Opcje
Jeśli wiesz gdzie zmienia się uprawnienia to wyjaśnij mi . :smiling-face: Bo pierwszy raz spotykam się z czymś takim.
Niech Moc będzie z Wami ...
0 Like
KonradN
Voyager
Opcje

Oczywiście, że podpowiem jak to zrobić :winking-face: wchodzimy w ustawienia > aplikację > menadżer aplikacji > moje pliki > zezwolenia. I tutaj wszystko powinno być zaznaczone :winking-face:



Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!
tajfunx68
Journeyman
Opcje
Wchodzę w ustawienia > aplikację > menadżer aplikacji a tam wyświetlają mi się wszystkie aplikacje które ma zainstalowane na telefonie - nie mam moje pliki > zezwolenia?
Niech Moc będzie z Wami ...
0 Like
tajfunx68
Journeyman
Opcje
Odnalazłem na tej liście wszystkich aplikacji >moje pliki. Jak kliknę na ten plik wersja 3.1.57 ma takie punkty Pamięć - użyto 408 kB z pamięci urządzenia
Licznik danych -brak wykorzystanych danych
Zezwolenia- Nie są wymagane żadne uprawnienia
Powiadomienia - Dozwolone
Ustawienie jako domyślnej- Brak ustawionej aplikacji domyślnej
Niech Moc będzie z Wami ...
0 Like
KonradN
Voyager
Opcje
Skontaktuj się z naszą infolinią jutro od 8 rano, najlepiej przez czat i poproś o zdalną pomoc. Nasz specjalista produktowy przy pomocy specjalnej aplikacji rozwiąże Twój problem :winking-face: zbyt dużo jest możliwości, abym mógł Ci pomóc rozwiązać problem zdalnie :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like!