Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telefon się zawiesił i nie odpowiada

(Temat utworzony: 08-06-2018 08:32 AM)
13208 Wyświetlenia
KŁ
First Poster
Opcje

Witam. Kilka godzin temu mój telefon Samsung Galaxy A5 2016 wyłączył się( rozładowała się bateria) po czym, gdy go podpiełam do ładowarki, na ekranie wyświetlił się napis "Samsung Galaxy A5 2016" - tak jak wtedy gdy się go włącza, tylko że ja go nie włączałam tylko samo się tak zrobiło i od tamtego momentu telefon zawiesił się, wyświetla cały czas ten napis i na nic nie odpowiada(naciskałam przycisk od włączania i nic się nie działo). Telefon kupiłam nie spełna rok temu. Nie miał też żadnych uszkodzeń itp. Co mam zrobić? Proszę o pomoc!!!!

87 Odpowiedzi
Anetka2806
First Poster
Opcje

chyba, ze guzik vol up nie działa

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A co się dziej, gdy wybierasz tę kombinację?
I podstawowe ale bardzo ważne pytanie. Czy to rozładowanie do zera baterii to samoczynne, czy tak specjalnie robisz?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Anetka2806
First Poster
Opcje

telefon był w serwisie, miał wymieniany ekran, bo był zbity, Pan który go naprawiał mówił, że telefon działał w 100%, bateria rozłaadowała sie w całości, jak się włączy to cały czas wisi na ekranie początkowy i nie możnago wyłączyć, trzeba czekac aż się rozładuje. Może dlatego nie mogę wejść w recovery, bo po restarcje tylko działa funkcja vol down+power+home

0 Like
Anetka2806
First Poster
Opcje

tak się zachowuje, nagrałam film https://1drv.ms/f/s!AvoieV6Pi3_u9l2-VOGtuXp-nMCL

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
To jeszcze raz.
Volume UP + Home + Power i gdy tylko pojawi się logo puść power. Pozostałe dwa (głośność i home) trzymaj dalej do czasu pojawienia się niebieskiego ekranu.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mitr0x
First Poster
Opcje

Bardzo dziękuje pomogło mi

Pozdrawiam!

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mitr0x

Również się cieszę, ze się udało. Teraz znasz rozwiązanie problemu, możesz więc udzielać już porad innym, do czego bardzo zachęcam.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
DominikaEm
Student
Opcje

Cześć, widzę że jesteś obeznany w sprawach technologii, więc zdecydowałam się do Ciebie napisać. Mam identyczny problem jak Ważka. Zostawiłam ładujący się telefon na jakiś czas, a kiedy do niego wróciłam- okazał się być w dziwnym stanie- wyświetla się jedynie ekran startowy. Wszystkie sposoby naprawienia tego stanu nie działają. Co mam zrobić!? 😞 Proszę o pomoc

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@DominikaEm Po pierwsze co to za model, po drugie, jakie metody zastosowałaś? I po trzecie, czy przed samym rozpoczęciem ładowania było coś doinstalowywane
To takie podstawowe informacje, które należy zamieścić. Gdy to ogarniemy, zobaczymy co dalej?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
DominikaEm
Student
Opcje

To Samsung Galaxy A5 2017. Rozładował się, po czym podłączyłam go do ładowarki i bez problemu włączyłam. Później używałam go około godziny (podczas ładowania), następnie odłożyłam i kiedy po jakimś czasie wróciłam- zauważyłam tę...usterkę. Zastosowałam wszystkie medoty, o których tutaj wspomniałeś: przytrzymałam Volume DOWN (Volume UP nie działał) wraz z przyciskiem włączającym i home. Wtedy na niebieskim ekranie pojawił się duży napis ,,Downloading...", a pod nim informacja, żeby nie wyłączać telefonu albo żeby nie przerywać procesu, nie pamiętam. Użytkownik Ważka miał ten sam problem, opisał też napisy znajdujące się w lewym, górnym rogu niebieskiego ekranu. Zostawiłam telefon w takim stanie na noc, nie przerywając rzekomego downloadingu. W nocy, przy okazji budzenia się, udało mi się zauważyć, że stan telefonu się nie zmienia. Teraz, nad ranem, telefon się rozładował. Właśnie podłączyłam go do ładowarki. Co mogę zrobić?
Dodam, że nie jestem w stanie go teraz włączyć.

0 Like