Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Rozłączanie się WiFI

(Temat utworzony: 03-01-2019 10:21 PM)
417 Wyświetlenia
wdowapostalinie
Journeyman
Opcje

Witajcie w nowym roku! 

 

Ja jak zwykle z problemem :winking-face: Jakieś czas temu odebrałam swojego Samsunga S7 z gwarancji, między innymi oddawałam go z powodu rozłączania się wifi, krótkiego czasu baterii i innych drobnych nieprawidłowości. Wymieniono mi płytę główną, czyli w zasadzie mam nowy telefon w starym opakowaniu. Tydzień czasu telefon działał bez zarzutu, potem WiFi zaczęło się rozłączać. Oczywiście wszelkie ustawienia sprawdzone, podtrzymywanie WiFi ustawione na "zawsze", moje WIFi w porządku, bo korzystam z niego na innych urządzeniach. Niestety moja gwarancja obowiązuje już tylko przez bardzo krótki czas i nie mam kiedy oddać go ponownie. Czy spotkaliście się z takim problemem? 

Podejrzewam, że i tak nic mi nie pomoże prócz ewentualnie kolejnej reklamacji, ale jestem ciekawa Waszego doświadczenia. 

 

Pozdrawionka! 

0 Like
34 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@wdowapostalinieA jaki masz router marka/model i jak masz ustawiony kanał WIFI na reczny czy automatyczny ?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@wdowapostalinie twoje wifi w "porządku", a sprawdzałaś może jak telefon zachowuje się w innej sieci. Na przykład u znajomych, czy rodziny?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
wdowapostalinie
Journeyman
Opcje

Router jest w porządku, bo na innych urządzeniach działa :winking-face: poza tym na moim telefonie też przez ten tydzień po orzyjściu z serwisu działał :winking-face: 

0 Like
wdowapostalinie
Journeyman
Opcje

tak, sprawdzałam w dwóch różnych miejscach i dzieje się dokładnie to samo 😞 

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@wdowapostalinie, witaj! Spróbuj może zresetować telefon do ustawień fabrycznych i sprawdź czy Wi-Fi działa poprawnie. Po resetowaniu nie przywracaj kopii zapasowej ponieważ wraz z nią mogą zostać przywrócone błędy. Jeżeli Wi-Fi będzie działać prawidłowo to może przez ten tydzień czasu zostały doinstalowane jakieś aplikacje, które powodują takie zachowaniu telefonu? Trzeba spróbować wszystkiego :winking-face:


0 Like
wdowapostalinie
Journeyman
Opcje
@mirudo24
Dzięki, spróbuje! :smiling-face:
0 Like
ambro90
Explorer
Opcje
Co mogę zrobić, by nie mieć problemów ze zrywającym się notorycznie wifi. Raz się rozłączy, raz pokaże się wykrzyknik i nie działa przez chwilę. Doświadczam tego na każdej możliwej sieci wifi. Próbowałem resetować ustawienia połączeń bezprzewodowych, w które się wlicza wifi i bluetooth. 
Czy jedynym rozwiązaniem jest reklamacja tego badziewia?
0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Na jakim pasmie Panu zrywa połączenie 2,4GHz, czy 5GHz?
0 Like
ambro90
Explorer
Opcje
W domu mam 5GHz, ale wydaje mi się, że w wielu innych miejscach 2.4 tak samo
0 Like