Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Android 10 i beta testy... kiedy...

(Temat utworzony: 09-10-2019 11:43 AM)
2804 Wyświetlenia
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Jak wiecie do mojej rodziny Galaxy dołączył Galaxy S10 i cieszy mnie, że właśnie ten model prawdopodobnie załapie się jako jeden z pierwszych na beta testy androida 10. Ciekawi mnie kiedy pojawią się te testy i jakie zmiany będą... dużo ma być z Note 10 i nie przeczę, że podoba mi się ta opcja🤗

0 Like
95 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, podejrzewam, że schemat beta testów oraz udostępnienia finalnej aktualizacji będzie bardzo zbliżony do tego co było w zeszłym roku. Jeżeli tak się stanie to do beta testów w pierwszej kolejności będą mogli dołączyć posiadacze telefonów Galaxy S10e, S10 oraz S10+. Nie wiadomo czy w testach zostaną uwzględnione inne modele. Testowa wersja dla modeli S9 wystartowała pod koniec listopada więc możliwe, że w przypadku modeli S10 będzie to podobny termin.

 

Według wstępnych informacji Samsung ma wprowadzić do systemu Android 10 nową wersję nakładki wizualnej One UI w wersji 2.0. Nowa aktualizacja będzie zawierać zarówno nowości wprowadzone przez Google w systemie Android jak i przez Samsunga we wspomnianej w poprzednim zdaniu nakładce. Wśród nowości na pewno pojawią się nowe gesty zaprezentowane już jakiś czas temu przez Google. One UI wprowadzi tryb DeX on PC, przycisk Łącze do Windows oraz możliwość nagrywania ekranu czyli funkcje znane z modeli Note10. Tak przynajmniej wynika z informacji, które można znaleźć w różnych zakątkach internetu.

 

Warto również dodać, że Google w ostatnim czasie odświeżył logo systemu Android oraz postanowił zrezygnować z tradycji dodawania słodkich nazw do kolejnych wersji systemu. Począwszy od systemu Android 10 nie będzie dodatkowej, słodkiej nazwy.

 


Alicja70
Helping Hand
Opcje

Tak to już wiem i czytałam, że pierwszy ma się załapać Galaxy S10 😍

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Alicja70 @mirudo24 Testy deweloperskie już trwają. Co ważne w testach wykorzystana jest wersja XEF, czyli francuz multiCSC. A to pozwala sądzić, że pierwszy udostępniony wyciek (myślę że  już w październiku) będzie możliwy do zanistalowania na naszych XEO. 😉😎


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Alicja70
Helping Hand
Opcje

No i git będzie😍

0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje

Dzisiaj przeczytałam na  Tabletowo, że testy lada moment... link poniżej 

https://www.tabletowo.pl/samsung-galaxy-s10-galaxy-note-10-android-10-one-ui-2-beta-kiedy/

mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Alicja70, lada moment to trochę za dużo powiedziane. Pod koniec tego miesiąca testy mają wystartować w Stanach Zjednoczonych. Do Europy mają dotrzeć w październiku jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem. Tak czy inaczej musimy czekać :winking-face:


0 Like
Alicja70
Helping Hand
Opcje
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Android 10 Beta z One UI 2.0 już wkrótce zostanie udostępniony zgodnie z informacją zamieszczoną na koreańskim forum Samsung Community. Podejrzewam, że w niedługim czasie pojawi się również u nas. Czekamy :winking-face:


mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Informacje o testach One UI 2 Beta z systemem Android 10 pojawiły się również w Niemczech oraz w USA. Dokładna data udostępnienia nowej wersji systemu do testów w dalszym ciągu nie została podana. Trzeba regularnie obserwować aplikację Samsung Members.

 

One-UI-2-Beta.jpg