Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ostrość aparatu w S10

(Temat utworzony: 25-09-2019 10:03 AM)
2921 Wyświetlenia
Mateusz15
First Poster
Opcje

Dzień Dobry, jaki może być powód tego, że zdjęcia nie wychodzą ostre tylko pikseloza jest ? Zrobiłem to samo zdjęcie A5 2017 i było ostre a telefon niema OIS, S10 ma ale nie widać tego. Dodam iż obiektyw był czysty, reset telefonu nie pomógł. Jaka może być przyczyna? Niestety nie mogę zdjęcia dac bo jakiś error jest.

0 Like
20 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mateusz15, spróbuj wrzucić zdjęcie na forum. Jeżeli w dalszym ciągu będą problemy to załącz w jakimkolwiek zewnętrzym serwisie hostingowym lub w Twojej chmurze (Google, OneDrive). Próbowałeś resetować ustawienia aparatu?


0 Like
Mateusz15
First Poster
Opcje

Tak próbowałem i nic nie dało. Zdjęcie wysyłam, dalo sie. Zdjęciebyło robione jakieś 3metry od pojazdu.FB_IMG_1569357790959.jpg

 

0 Like
RadekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Mateusz15,

Sprawdź zachowanie aparatu korzystając z innej aplikacji pobranej ze sklepu play, oraz w trybie serwisowym *#0*# - opcja "Mega CAM". Masz założone etui?

0 Like
Mateusz15
First Poster
Opcje
Tak mam etui na plecki. Spróbuje zainstalować Z aparat i dam znać czy pomogło
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mateusz15, rrozumiem, że to jest jedynie wycinek ze zdjęcia? Możesz wstawić zdjęcie w oryginalnym rozmiarze?


0 Like
Mateusz15
First Poster
Opcje
Zdjęcie zrobione osobna aplikacja- Z aparat jest ostrzejsze niż aparat systemowy. Jaka przyczyna ?
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Mateusz15 czy grafika przez ciebie wstawiona to całe zdjecie, czy wycinek? Możesz odpowiedzieć na to pytanie?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Mateusz15
First Poster
Opcje

Wycinek.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Mateusz15, ciężko oceniać zdjęcie wyłącznie po wycinku. Wstaw zdjęcie w oryginalnym rozmiarze to wtedy będzie można napisać coś więcej.


0 Like