Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Oszukiwanie aparatu

(Temat utworzony: 02-05-2023 11:55 PM)
532 Wyświetlenia
Situus
Journeyman
Opcje
Kiedy robie zdjecie w trybie pro albo kiedy nagrywam hyperlaps nocny to zauwarzyłem 1 dziwną rzecz. Kiedy robię zdjęcie w trybie pro na naświetlanie 30 sekund ( telefon aparatem do podłogi leży w ciemnym pokoju) to potem na zdjęciu są widoczne gwiazdy, tak samo jak nagram hyperlaps w bardzo ciemnym pokoju nawet nie musi być aparatem do dołu, potem na filmie wychodzą gwiazdy i to nie kilka tylko bardzo dużo (na dole zdjęcie). Nie ładnie samsung 😔☹️

image


12 Odpowiedzi
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Situus  Dzień dobry 

Nie rozumiem,  jakie gwiazdy? Jak zakryjesz obiektywy całkowicie?


Novik
Navigator
Opcje
Aż przetestuję to dzisiaj u siebie bo nie chce mi się w to wierzyć
0 Like
Danylewy
Helping Hand
Opcje
😂
0 Like
BAZINGADIR87
Voyager
Opcje
Pewnie AI się kłania:) ładnie skleja zdjęcia z internetu w jedno które myślisz że zrobiłeś sam/sama 😀
0 Like
BAZINGADIR87
Voyager
Opcje
Taki ficzer 😉
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, przetestowałem to na modelach S23 Ultra, Fold4. Nie występuje nigdzie taki efekt.
Wydaje mi się, że szukasz uwagi, sensacji, a nie masz problemu. Nie jest to możliwe, aby nagle w ciemnym pomieszczeniu nagle aparat uchwycił gwiazdy
Marszal1983
Voyager
Opcje
Ja bym się wcale nie zdziwił, gdyby to była prawda. Przecież samsung podobnie robi wszystkich w wała choćby ze zdjęciami księżyca kiedy to AI sam nanosi na fotkę tekstury, aby księżyc wyglądał lepiej. Jest o tym sporo w sieci.
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
To nie jest "wał", a normalna rzecz. Nikt nje nakłada tekstur.
Może czytałeś, ale widać nie ze zrozumieniem.
BAZINGADIR87
Voyager
Opcje
Może kurz się ułożył w konstelację i AI zrobiła resztę 😜