Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Na Galaxy s10 nie nogę podłączyć karty płatniczej - Błąd Serwera U1000/P/65UDB

(Temat utworzony: 16-03-2019 08:55 AM)
3255 Wyświetlenia
Witowsky
First Poster
Opcje

Kupiłem 4 marca przedpremierowe Galaxy s10, którego odebrałem 7 marca.

Telefon działa sprawnie i nie ma wad, lecz chciałem dodać do niego kartę płatniczą, pojawił mi się błąd "BŁĄD: Wystąpił błąd serwera.(Błąd:U1000/P/65UDB)"

Dla pewności podałem 2 kartę która również nie działała.

0 Like
16 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Witowsky gdzie dokładnie dodawałeś kartę?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Witowsky
First Poster
Opcje

W ustawieniach konta

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Witowsky jeżeli mówimy o koncie Samsung I Google, to specjalnie teraz sprawdziłem i bez problemu przyjmują mi zarówno Visę jak i MasterCard. Nie było problemów z dodaniem. Obie karty z banku z żubrem.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Nula2705
First Poster
Opcje

 Mam problem z zarejestrowaniem  czy dodaniem karty kredytowej  wszedzie sie dodaje ale tylko na  samsung app store  wyskakuje błąd  U1000 cos tam ....   na sklepie play normalnie  wszedzie normalnie tylko nie tam 

 

Przeniosłem post do wspólnego wątku /RadekK

0 Like
iMarcel
First Poster
Opcje

Witam zakupupiłem ostatnio telefon Samsung Galaxy S10+ i chciałem podłączyć kartę kredytową do Samsung Store ale wyskakuję błąd U1000/P/  co mam zrobić ??

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@iMarcel, na forum nie znaleźliśmy rozwiązania dla błędu, który pojawia się w trakcie dodawania karty. Moim zdaniem są to jedynie tymczasowe problemy po stronie aplikacji / serwera. Znalazłem wątek na angielskim forum Samsung, gdzie użytkownik potwierdził, że po pewnym czasie problem ustąpił. Odczekaj kilka godzin i spróbuj ponownie. Ewentualnie odczekaj do jutra i daj znać czy się udało.


Devils1100
First Poster
Opcje

Witam;) nie wiem czy w odpowiednie miejsce piszę.Ale mam problem posiadam S10;) i chciałbym odebrac skin w Fortnite i przy dodawaniu karty ciągle wyskakuje błąd serwera 1000 coś ;/ i nawet przy dodaniu karty w galaxy store jest to samo czy jest moze jakis pomysł na to?;/ pzdr

0 Like