Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stan baterii po zakupie telefonu w s9+

(Temat utworzony: 18-07-2018 11:12 PM)
1114 Wyświetlenia
Viki
Voyager
Opcje

Witam. Czy nowy telefon powinien mieć pokazane kiedy było ostatnie ladowanie? Dziś kupiła telefon a stan jak na załączonym screenie. Pokazuje, że telefon był ładowane 1733 godziny. 50 minut temu. Dwa czy to normalne że ekran opalizuje na różowo przy poruszaniu i patrzeniu pod różnymi kątami? Na wprost jest okScreenshot_20180713-221543_Settings.jpg

 

0 Like
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

Viki,

nikt nie wymyśla niestworzonych historii, raczej ten wątek jest próbą wymyślenia dziwnej historii. 

Napisałem Ci wyraźnie kilka scenariuszy, sama twierdzisz że nie widziałaś śladów używania, więc w czym jest problem??

0 Like
Viki
Voyager
Opcje

Ja rozumiem. Dla.mnie Po prostu jest dziwne, że najpierw wszyscy byli jednomyślni. Specjalnie jechałam do serwisu (zresztą podobno najlepszego) tam mi powiedziano ze to nie jest to cos naturalnego i tak nie powinno byc. Napisalam na profilu Samsunga gdzie poproszono mnie o link do forum i nagle wszyscy zaczeli zmieniac zdanie. To mnie irytuje. Dziwny zbieg okolicznośc. A to ze telefon był zapakowany o niczym nie świadczy. Nie wierzę że wszystkie telefony ze zwrotów są utylizowane. Konsument przy zakupie przez Internet ma prawo zwrotu, więc różnie może być bo przekleic folie i zmienić opakowanie dla producenta to nie problem a ja bym wolama jednak takiego telefonu nie dostać. Już raz przez rok walczylam z telefonem i nie chciałabym powtorki dlatego tak schizuje

0 Like
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

Viki,

byli jednomyślini i nadal są, przecież nikt nie zmienia zdania.

Jaki serwis powiedział Pani, że to nie jest normalne? Poproszę o sprecyzowanie.

Telefony ze zwrotu, o których Pani wspomina to nie jest działka producenta. To nie jest pytanie do Samsunga, to nie jest pytanie na to forum. To co robią sprzedawcy z telefonami ze zwrotów nie jest w możliwości sprawdzenia przez producenta. Ba nawet nie może na to wpłynąć bo fizycznie zostały sprzedane.

Stąd moje pytanie czy widziała Pani jakiekolwiek ślady użytkowania? Jeżeli to tylko domysły na podstawie ładowania sprzed paru miesięcy to trochę za mało na osąd sprzedawcy.

Nie wiem z jakim telefonem Pani walczyła i o co.  Natomiast nie można wybiegać w przyszłość, jeżeli coś się kiedyś zdarzyło nie oznacza, że wydarzy się z tym urządzeniem. 

0 Like
Pawel84pz
First Poster
Opcje

Witam a czy może być tak że po wymianie baterii na nową Żywotnosc Powinna być Dobra?Screenshot_20200211-221510_Samsung Members.jpg

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Pawel84pz tak, to standardowy zapis w testach aplikacji Samsung Members.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Pawel84pz
First Poster
Opcje

A czy po wymianie częśći w serwisie na nowe tzn miałem wymieniony wyswietlacz usb baterię obudowe tył przód i czy na te częsci jest na nowo gwarancaja ? 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Pawel84pz  Czy nie lepiej będzie się zapytać gdzie miałeś wymienione części ? Skąd mamy wiedzieć, że otrzymałeś na nie gwarancję ?

0 Like
Pawel84pz
First Poster
Opcje

Pytam tych co wiedzą . Niby mam od nowa na wymienione czesci ale nigdzie nie jest to napisane 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
Pawel84pz
First Poster
Opcje
Gwarancja ktora byla od poczatku sie juz konczu ale Pan w serwisie powiedzial że na każdą wymienioną czesc mam od nowa 2 lata gwarancji
Ale nie dostałem na to żadnego pokwitowania
0 Like