Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Wypinający się kabel USB c

(Temat utworzony: 07-10-2023 02:33 PM)
456 Wyświetlenia
piotr465pl
Explorer
Opcje
Dzień dobry, tak jak w tytule. Jak poruszam kablem na boki lub po prostu go np. Dam do kieszeni czy torby to się wypina z telefonu. Kabel oryginalny sprawdzałem na dwóch 1 z powerbanka samsunga i drugi ten co był w telefonie. Sprawdzałem u kolegi w serii A ( który ma już ponad 2 lata ) i mu nie wypina się, trzeba użyć więcej siły nawet mu klika jak się wpina a u mnie cisza. Telefon ma 8 miesięcy nówka i nie korzystałem z niego jak się lądował tak abym mógł np. Uszkodzić gniazdo lub zrobić w nim luzy czy coś w tym stylu. S20 fe 5g, czy to normalne w tym modelu?
0 Like
7 Odpowiedzi
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, w takiej sytuacji pozostaje udać się do autoryzowanego serwisu Samsung. Najprawdopodobniej wymienią Panu gniazdo USB
piotr465pl
Explorer
Opcje
Co jeżeli w moim mieście nie ma takiego serwisu? Czy naprawa zajmie kilka godzin czy kilka dni?
0 Like
FG_Test23
Black Belt 
Opcje
Samsung ma swoje serwisy w wielu miastach, więc raczej powinno być dobrze, jeśli nie, to pozostaje udanie się do jakiegoś sąsiedniego miasta. Tutaj maksymalny czas otrzymania naprawionego sprzętu, to 30 dni, ale to też jest zależne od uszkodzeń, raczej tutaj bym się spodziewał czasu od 7 do 20 dni, ale może da się szybciej, to już serwis powie.

Tutaj znajdziesz najbliższy serwis Samsunga.
https://www.samsung.com/pl/support/service-center/
Arturio40
Pioneer
Opcje
Bród się zbiera w porcie i czasem do końca kabel nie wchodzi
0 Like
Alex9152
Troubleshooter
Opcje
Spróbuj wyczyścić port delikatnie może brud zalega w nim np szczoteczką do zębów, igłą, wykałaczką...
0 Like
piotr465pl
Explorer
Opcje

Dziękuje, faktycznie tego brudu było dość sporo jak na takie malutkie gniazdo, ale dalej się wypina. Chociaż mam wrażenie, że ciężej jest go wypiąć jak poprzednio ale nie słychać charakterystycznego  kliku przy wpinaniu jak w innym telefonie Samsunga. A brudu więcej za bardzo nie widzę, a nie chce bardziej grzebać bo jeszcze uszkodzę gniazdo.

0 Like
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Zazwyczaj brud upycha się po bokach, dlatego kabel nie może wejść do końca i nie ma tego charakterystycznego kliknięcia. Musi Pan dokładnie to wszyczyscic inaczej kabel nie będzie wchodził do końca. Domowy sposób to szpilka, wykałaczka lub mała cienka pęseta. Takie czyszczenie serwis wykona w ciągu godziny.