Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Stan baterii po zakupie telefonu w s9+

(Temat utworzony: 13-07-2018 10:22 PM)
5741 Wyświetlenia
Viki
Voyager
Opcje

Witam. Czy nowy telefon powinien mieć pokazane kiedy było ostatnie ladowanie? Dziś kupiła telefon a stan jak na załączonym screenie. Pokazuje, że telefon był ładowane 1733 godziny. 50 minut temu. Dwa czy to normalne że ekran opalizuje na różowo przy poruszaniu i patrzeniu pod różnymi kątami? Na wprost jest okScreenshot_20180713-221543_Settings.jpg

 

0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@Viki

Otrzymałem odpowiedź od inżynierów.

Mogę potwierdzić słowa @Damian K. Telefon jest fabrycznie nowy. Czasami jest potrzeba podpięcia telefonu na chwilę jeszcze w fabryce. Stąd widoczna ilość godzin od ostatniego ładowania.

Możesz być spokojna :smiling-face:

 

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

0 Like
35 Odpowiedzi
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Cześć @Viki

Proponuję skontaktować się w tej sprawie ze sprzedawcą. Być może telefon pochodzi ze zwrotu i omyłkowo został sprzedany jako nowy.

 

0 Like
Viki
Voyager
Opcje

Czyli Rozumiem że taka sytuacja nie powinna mieć miejsca?

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

Nie w takiej skali.

Viki
Voyager
Opcje

Czyli co byłoby prawidłowe A co nie?

0 Like
Viki
Voyager
Opcje

Sprzedawca odsyla do serwisu a serwis do sprzedawcy. A ja niekoniecznie chcę nawet nie dniowy telefon serwisowac. Chce wymiany na nowy sprawny albo zwrotu pieniedzy. 

0 Like
KrzysiekK
Hotshot
Opcje

@Viki

Jeżeli chcesz oddać telefon do sprzedawcy, zaznacz w sklepie wyraźnie, że oddajesz go z tytułu rękojmi.

 

FACETO
Pathfinder
Opcje
Ja nie widzę różnic w kolorach pod różnymi kontami patrzenia.
Zainstaluj phone info i sprawdź ile razy był telefon ładowany.
0 Like
Viki
Voyager
Opcje

Phone info nie jest zbyt wiarygodne. Ja ładuje już 2 raz a pokazuje że pierwszy cykl. Dwa przecież jak ktoś miał  ten telefon przez chwile to mógł tylko podladowac a tego chyba nie wylapie a slad jako od ostatniego ładowania zostanie 

0 Like
Viki
Voyager
Opcje
Czy jest może na forum ktoś kto ma nowe Galaxy S9 Plus, które jeszcze nie było ładowane i może sprawdzić stan użycie baterii?
0 Like