Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

S20 Fe 5G 8gb ram - błąd czujników i wieszanie się systemu

(Temat utworzony: 25-02-2024 09:13 PM)
201 Wyświetlenia
PiotrSk95
First Poster
Opcje
Cześć,

Zgłaszam się z prośbą o porady w związku z następującymi dolegliwościami mojego urządzenia:
- błąd czujników: przyśpieszeniomierz (wymagana akcja)
- błąd czujników: żyroskop (wymagana akcja) 
Problem ten pojawił się jakoś z początkiem stycznia. Reset telefonu pomaga na jakąś godzinę lub trzy, jednak zawsze problem nawraca w identyczny sposób - zwiechą telefonu i komunikatem "proces system nie odpowiada". Dwa tygodnie temu wykonałem również hard reset (powrót do ustawień fabrycznych), jednak po niecałym dniu problem błędu czujników powrócił. 
Urządzenie zakupiono 13.02.2021, więc już jest po gwarancji. 
Co może powodować te dolegliwości? Wspomnę, że zauważyłem iż plecki lekko się odkleiły na brzegach, ale nadal się w miarę trzymają. 
Czy jedynym wyjściem jest wymiana płyty głównej? Jaki jest ewentualny koszt takiej naprawy? 

Z góry dziękuję za odpowiedzi i pomoc!
0 Like
4 Odpowiedzi
W99
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam, w tym przypadku pozostaje wizyta w autoryzowanym serwisie Samsunga.
Technicy ocenią, co telefonowi dolega
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Czy przywracałeś kopię zapasową po wykonaniu hard reset? Zdarza się, że wraz z kopią mogą zostać przywrócone błędy.


PiotrSk95
First Poster
Opcje
Telefon był czysty po hard resetcie. Kilka aplikacji gdy je ponownie zainstalowałem pobrało jedynie zapisane ustawienia z chmury.
Android jednak był w wersji najnowszej od razu po hard resetcie - może tutaj leży problem? Szczerze mówiąc spodziewałem się zastać system w wersji z dnia premiery po takim resecie.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Hard reset nie zmienia wersji systemu. W takim wypadku pozostaje wizyta w punkcie serwisowym. Wygląda na usterkę sprzętową.

Autoryzowane Centra Serwisowe
https://www.samsung.com/pl/support/service-center/