Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Aktualizacja oprogramowania a komunikat powitalny po niemiecku

(Temat utworzony: 03-03-2020 10:08 AM)
834 Wyświetlenia
kingaaxyz
First Poster
Opcje

Cześć. Posiadam Samsunga z niemieckiej dystybucji. Do tej pory wszystkie komunikaty, w tym te, po włączeniu telefonu wyświetlane były po polsku jednak po aktualizacji systemu wyświetlają się już po niemiecku. Czy ktoś z Was ma podobny problem? Czy da się to jakoś zmienić?

komunikat.JPG

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Z góry dziękuję za odpowiedzi.

Kinga

 

 

0 Like
10 Odpowiedzi
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kingaaxyz, czy sprawdziłeś w ustawieniach telefonu aktualnie ustawiony język telefonu?


0 Like
kingaaxyz
First Poster
Opcje

tak i właśnie problem w tym, że wybrany jest tylko język polski w "Język i wprowadzanie"

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kingaaxyz, spróbuj wykonać wipe cache partition. Podaj również jakie masz wartości w zielonych ramkach zaznaczonych na poniższym zrzucie ekranowym.

 

wersja-oprogramowania.png


0 Like
kingaaxyz
First Poster
Opcje

Zrobiłam ale niczego to nie zmieniło - nadal przy uruchomieniu telefonu pojawia się komunikat po niemiecku.screenshot_20200303-105316_settings.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kingaaxyz  Jak widać, masz, telefon z Regionu ATO (Austria) chyba pozostanie Ci Hard reset.

0 Like
kingaaxyz
First Poster
Opcje

ok, dzięki za pomoc.

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kingaaxyz, czy podczas pracy na urządzeniu pojawiają się inne komunikaty w języku niemieckim? Jeżeli nie to na Twoim miejscu nie podejmowałbym żadnych czynności. Jeżeli jednak komunikat po uruchomieniu telefonu jest uciążliwy to również uważam, że konieczny będzie hard reset.


0 Like
kingaaxyz
First Poster
Opcje

Jedyny problem to komunikat po niemiecku po uruchomieniu telefonu, podczas użytkowania mam komunikaty tylko po polsku ale niemiecki jest dla mnie na tyle irytujący, że chyba faktycznie zrobię hard reset :smiling-face:

0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kingaaxyz, nie zalecam przywracania kopii zapasowej po wykonaniu hard resetu. Zdarza się, że wraz z kopią przywracane są błędy.


0 Like