Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizja Hiway a parowanie pilota

(Temat utworzony: 11-08-2019 07:18 PM)
1505 Wyświetlenia
Jumajeej1984
Journeyman
Opcje

Witam serdecznie. Niestety ale mam problem żeby sparowac pilota od tv Samsung UE43RU7472 z dekoderem ADB 2670WF. W inea powiedziano mi że przy telewizji hiway jest to niemożliwe i muszę mieć dwa piloty. 

0 Like
129 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Jumajeej1984  Jutro spróbuje się wybrać do Euro AGD i sprawdzę co można zrobić.

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Jumajeej1984  Nawet po wpisaniu Inea mam opcje z prawej strony wyboru producenta urządzenia. A co masz na tablice ?

imageedit_3_4826279681.jpgimageedit_1_9269267704.jpg

Czytałem na forum Satkuria że ludzie nie mogą sterować na pomocą pilota TV jak LG więc pozostają Ci dwa piloty dziwne te dekodery ADB podobnie jest od Multimedi.

0 Like
Jumajeej1984
Journeyman
Opcje
A jednak niestety. Zobaczymy co na to jeszcze "programiści" z samsunga.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Jumajeej1984  Problem jest od 2011 roku z dekoderami ADB a dokłanie z jego softem też widziałem że już założyleś temat na elektrodzie.

0 Like
Jumajeej1984
Journeyman
Opcje
Staram się wszędzie zaciągnąć informacji. Może ktoś kiedyś miał już taki problem i go rozwiązał.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje
0 Like
Jumajeej1984
Journeyman
Opcje
Niestety nie.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Jumajeej1984  napisał(a):

Witam serdecznie. Niestety ale mam problem żeby sparowac pilota od tv Samsung UE43RU7472 z dekoderem ADB 2670WF. W inea powiedziano mi że przy telewizji hiway jest to niemożliwe i muszę mieć dwa piloty. 


@Jumajeej1984  Chyba dostałeś informacje że nie jest możliwe.

0 Like
Jumajeej1984
Journeyman
Opcje
Aha. Tak. Dzwoniłem do Inea i powiedzieli, że jest to niemożliwe. Ale wolałem jeszcze dopytać speców od Samsunga.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Jumajeej1984 Czy ten dekoder ma HDMI CEC ? Jest to bardzo ważna rzecz do sterowania przez TV oczywiście twój TV ma a dekoder raczej tego nie ma i dlatego ten problem.

0 Like