Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem moduł Vectra

(Temat utworzony: 01-03-2019 02:17 PM)
6576 Wyświetlenia
aliali77
Student
Opcje

Witam mam model telewizora 43nu7192 w specyfikacji jest napisane że ma gniazdo CI 1.4. Dziś włożyłem moduł vectry i niestety jest komunikat że ta werscja modułu jest niekompatybilna moduł vectry to CI+ 1.3 czy jest jakieś rozwiazanie tego problemu. Z tego co wiem wszystkie platformy vectra, upc , polsat i nc+ mają moduły 1.3 

18 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@aliali77, Witaj na forum. Czy posiadasz w swoim telewizorze zainstalowane najnowsze oprogramowanie w wersji 1202 ?

 

 


0 Like
aliali77
Student
Opcje

Tak mam wersje 1202 ten moduł działa mi na tv 48h6200 gdzie ci jest w wersji 1.3 an na 43nu7192 juz nie dzwoniłem do vectry powiedzieli ze oni maja tylko moduły w wersji 1.3 i wszytkie są takie same. mam tez tv 50 nu 7092 i tu mam moduł nc+ i wszystko śmiga i werscja CI telewizora tez 1.4

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@aliali77  Po pierwsze to nie jest żaden problem po stronie TV czy modułu. Po drugie moduł powinien być wlożony przed załączeniem TV. Po trzecie tak samo się dzieje na innych modólach od innych operatorów sieci kablowych czy SAT. Takie objawy były na starszych odbiornikach jest to normalne. 

RadekK
Hotshot
Opcje

Hej @aliali77 !

Zauważyłem, że vdsl dobrze wyjaśnił, z czego może wynikać kwestia niekompatybilności modułu. Zachęcam do kliknięcia "Zaakceptuj jako rozwiązanie"! 

 

ezgif-1-7856dd9228e5.gif

 

Piotrek872
Student
Opcje

Cześć rozwiązałeś jakoś problem z ta vectra ? Mam ten sam kłopot a infolinia vectry to

jakas masakra wiedza na poziomie 0

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Piotrek872  A jaki masz model TV?

0 Like
Piotrek872
Student
Opcje

UE50NU7092.w specyfikacji CI 1.4 a kara vectry nie działa 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Piotrek872  Masz już taki firmware w TV  wer 1260 ? A co znaczy nie działa karta może jest nie aktywna?

0 Like
Piotrek872
Student
Opcje

Tak dokładnie wersja 1260 . Jest komunikat ze urządzenie nie kompatybilne . Kanały są wyszukane i z całej listy 250 działa około 10 programów . Dzwoniąc do vectry słyszę ze mam wymienić na dekoder 

0 Like