Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizja Hiway a parowanie pilota

(Temat utworzony: 09-08-2019 04:20 PM)
14635 Wyświetlenia
Jumajeej1984
Journeyman
Opcje

Witam serdecznie. Niestety ale mam problem żeby sparowac pilota od tv Samsung UE43RU7472 z dekoderem ADB 2670WF. W inea powiedziano mi że przy telewizji hiway jest to niemożliwe i muszę mieć dwa piloty. 

0 Like
129 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mietek_tp  A jakiego dostawcę TV wybierasz? Jaki też masz model dokładny TV?

0 Like
mietek_tp
Apprentice
Opcje

Mam tv samsung qe75q60rat.

Nie mam pytania o dostawcę TV.

Mam pytanie o operatora kablowki. Wybieram Inea.

Mam pytanie o dostawcę dekodera. Wybieram adb.

0 Like
Quarantino
Apprentice
Opcje

Witam,

U mnie nadal niestety nie działa. Po wpisaniu jakiejkolwiek nazwy (adb2670wf, 2670wf, 2670, adb2670) nie wyszukuje tego modelu dekodera. A szkoda, bo już miałem nadzieję, że może się coś zmieniło od tych 2 lat i będę mógł operować tylko 1 pilotem xD

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mietek_tp  @Quarantino  Mam 43Q60RAT i 43RU7472 i też nie znajduje mi ADB2670🤔

0 Like
Quarantino
Apprentice
Opcje

@vdsl2 no mi na tym modelu: UE65TU7102K też nadal nie wyszukuje. Trzeba się pogodzić z tym, że jak nie było 2 lata temu to raczej wątpię by zostało to dodane poprzez uaktualnienie kiedykolwiek :face-with-tears-of-joy: 

0 Like
mietek_tp
Apprentice
Opcje
U mnie znajduje tylko trzeba zrobić jak opisałem.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@mietek_tp  Wrzuć zdjęcia od samego początku konfiguracji? 

0 Like
Quarantino
Apprentice
Opcje

Ale widzę, że masz zupełnie inny model telewizora niż mój. Najwidoczniej QLED'y są bogatsze (od LED'ów) w częstsze aktualizacje systemowe :face-with-tears-of-joy: :face-with-tears-of-joy: 

0 Like
PrzemekL
First Poster
Opcje

Na samsung the frame miałem problem ale w dostawcy wpisałem adb odszukalo go bo nie pokazywało go wcale.

Po czym 20 prób przeszedłem nie prawidłowo i wyskoczył komunikat by zanleźć po nr modelu. 
Wpisałem ADB 2670WF lecz nie znalazło za pierwszym razem i scrolowalem na sam na dół gdzie jest opcja wyszukaj więcej urządzeń i o dziwo wskoczył wynik po czym zaskoczyła próba przełączania kanałów i działa idealnie z INEA.

Quarantino
Apprentice
Opcje

Niestety musiałem wymienić telewizor UE65TU7102K na ten sam ale nowszy rok produkcji (2023), model: UE65CU7192U i przy tym modelu nowszym w wyszukiwarce dekodera znalazło mi wersję adb2670wf. Nie było tego od razu w bazowej liście ale po wybraniu by wyszukało więcej modeli to po chwili mi z automatu wynalazło prawidłowy i przypisało go pod pilota uniwersalnego. Nareszcie mogę się cieszyć 1 pilotem do TV oraz dekodera! :face-with-tears-of-joy: