Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa Youtube na SmartTV

(Temat utworzony: 17-12-2017 08:45 AM)
40549 Wyświetlenia
MichałL
Pathfinder
Opcje

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
186 Odpowiedzi
Hubi70
Apprentice
Opcje

Ściągłąłem najnowszą aktualizację, ale mój TV nie rozpoznaje tego pliku. Podłączyłem nawet bezpośrednio do portu USB z tyłu telewizora, wybrałem aktualizację oprogramowania, aktualizuj teraz,  wkazałem USB, a TV wyświetlił informację, że  "Obecnie nie ma dla ciebie żadnych nowych aktualizacji"... Nadal mam obecną wersję 1201....   Jak zmusić mój telewizor, aby pobrał aktualizację z pendrive'a ?

sam Pendrive jest widoczny przez TV 49KS7000, ale tak jakby nie widział tego pliku....więc chyba nie ma znaczenia, czy to FAT32, czy NTFS. Może zrobić jakiś twardy reset TV? Szkoda trochę ustawień, ale jeśli nie ma innego wyjścia?

0 Like
ilso
Pioneer
Opcje

 

 odłącz tv od neta i sprwadz czy zadziała

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Pendrive sformatuj do FAT. Pobrany plik oczywiście wypakowałeś i dopiero przerzuciłeś na pena?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Rozwiązanie
Hubi70
Apprentice
Opcje

DZIAŁA !!! 🙂   DZIĘKI!   YouTube teraz śmiga we wszystkie strony 🙂

 

Czyli podsumowując. Telewizor nie ściąga już sam aktualizacji, chociaż opcja automatycznej aktualizacji jest zaznaczona.

Trzeba samemu wejść na stronę Samsunga, odszukać w dziale wsparcia swój telewizor i porównać numer aktualizacji. Jeśli jest wyższy niż tej w TV to trzeba go ściągnąć na kompa. Plik ma rozszerzenie ".exe", ale jest spakowany (to mnie zmyliło 😞 ). Nie trzeba mieć unzipa, aby go rozpakować. Wystarczy kliknąć w plik, a sam się rozpakuje. Należy jedynie wskazać pendrive jako miejsce docelowe (musi być wcześniej sformatowany do FAT32). Następnie pendrive wtykamy w TV i odłączamy kabel od netu (to na wypadek, gdyby TV miał jakieś ustawienia, by aktualizacje szukać najpierw w necie, a nie na USB). Następnie w menu wybieramy aktualizację, klikamy że źródłem ma być USB i TV się nam zaktualizuje 🙂

 

Jeszcze raz dzięki za pomoc! 

 

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Telewizor zaktualizuje się z automatu, ale zrobi to dużo później niż aktualizacja pojawi się na stronie. Bo to, że jest na stronie nie jest równoznaczne z umieszczeniem jej na serwerach OTA. Stąd rozbieżność czasowa.
Co do sposobu aktualizacji, to nie trzeba odłączać od neta. Telewizor po wykryciu pendrive powinien zapytać się, czy przeszukać również urządzenia podpięte pod USB.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
ewelina_piesiur
First Poster
Opcje

Dzień dobry, mam prośbę o pomoc: moja aplikacja YouTube nie ładuje żadnego video.Sama aplikacja się uruchamia i wyszukuje filmy, ale po wybraniu konktertnego video- nie ładuje filmu. Inne aplikacje działają bez zarzutu, mam połączenie z Internetem bezprzewodowe z Play'a (LTE). (TV pokazuje Stan Sieci jako połączony z Internetem).

Próbowałam już zmiany DNS na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4, ale niestety nie pomogło.

 

Mam model TV: 43' UE43M5672AUXXH.

Proszę o jakieś rady. :smiling-face:

0 Like
ilso
Pioneer
Opcje

ewelina_piesiur 

zaktualizuj oprogramowanie do najnowszej wersji 1151.1 http://www.samsung.com/pl/support/model/UE43M5672AUXXH/

powinno pomóc

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@ewelina_piesiur

Skorzystaj również z opcji ponownej instalacji YT i daj nam znać, czy zadziałało?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
KoliF
First Poster
Opcje
Mam problem z YT, tylko cześć filmów się ładuję, niektóre bez problemu normalnie się włączają a co drugi film ładuję się po 15 min i nic.... Miał ktoś może taki problem ?
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Czasami się tak zdarzało, ale tu niestety potrzeby jest kontakt z google i poinformowanie ich o zaistniałej sytuacji, ponieważ to oni są odpowiedzialni za kontent w aplikacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like