Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa Youtube na SmartTV

(Temat utworzony: 06-10-2016 12:41 PM)
309442 Wyświetlenia
MichałL
Pathfinder
Opcje

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
Przejdź do rozwiązania
186 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Dla tego ja skłaniabym się do rozmowy z dostawcą usług internetowych. Jezeli problemy występują i na aplikacji i poprzez przegladarkę w tv.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
patton9
First Poster
Opcje

Dziękuję za odpowiedź.

Kontaktowałem się ze swoim dostawcą i właśnie on mnie uświadomił o wielkiej awari You Tube na świecie czego wynikiem jest jego brak.

Odnośnie  reset smrathuba tak zrobiłem i rzeczywiście przez chwilę było super a potem posypało się i było mi smutno, ale nic jakoś da się z tym żyć :).

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
A próbowałeś podmienić DNS-y na googlowskie?

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
patton9
First Poster
Opcje

Spróbuję ale wpierw sie kogoś zapytam jak to zrobić bo moge coś zepsuć.

Rozmawialem dziś z Smsungiem i również sasugerowali mi zmiane IP w TV na 8.8.8.8 zobaczymy być może to coś da.

 

 

Z tym że bardziej skłaniał bym sie do zasugerowania mojemu dostawcy o sprawdzenie i dokonanie korekt ,dlaczego bo oprócz mnie wszyscuy mają dostep ale maja innych dostawców i to jest mysle klucz do zagadki dlaczego u mnie YT sie sypie.

 

 

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Z biurami obslugi już tak jest. Gdy nie mają o czymś pojęcia, to zganiają na awarię. Ja przy dynamicznym IP nie uświadczam problemów czy to z YT czy HBO o których piszą tu inni userzy.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
patton9
First Poster
Opcje

Zmieniłem IP na podany przez nich kod 8.8.8.8 no i zaczeło chulać.

 

Zaczeło przez chwilę i aplikacja sie zawiesiła YT natomias przeglądarka jak narazie odpala ok.

 

Zobaczymy co dalej jak się wnerwie to zmienię dostawcę bo ci maja ze soba jakiś problem a placić trzeba.

 

0 Like
Pisone
First Poster
Opcje

W dniu dzisiejszym przestał mi działać You Tube na Smart TV w modelu UE43KU6072U.

 

Niestety proponowana zmiana o której piszesz w tym poscie nie dziala.

 

Jaka moze byc inna przyczyna, czy moge jakas ta aplikacje zaktualizowac?

 

Pozdrawiam

Patryk

 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
Zainstaluj ponownie aplikację YT. W chodzisz w APPS, następnie ustawienia i najeżdżasz na kafelek YT. Powinna pojawić się możliwość wykonania różnych opcji z tą aplikacją. Z tego menu wybierz instaluj ponownie. Ponadto porównaj wersję oprogramowania telewizora z wersją dostępną na stronie Samsunga. Być może sam tv również wymaga aktualizacji.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Hubi70
Apprentice
Opcje

Od pewnego czasu mam podobny problem z aplikacją YOUTUBE. Telewizor 49KS7000, aplikacja da się włączyć i nawet wszystko działa, oprócz przesuwania w bok.  

Wchodzę do aplikacji, wpisuję tekst do szukania (wtedy mogę przesuwać się we wszystkie strony), klikam szukaj. Pojawiają się filmiki, ale mogę odpalić jedynie pierwszy z nich. Nie mogę się przesunąć poziomo do kolejnego filmiku. Aplikacja się wtedy zawiesza. Próbowałem odistalować aplikację, zresetować TV, zmienić na 8.8.8.8. Nic to nie daje. TV informuje, że mam najnowszą wersję nr 1201.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Na początek zaktualizuj telewizor,  najnowsza wersja dla tego modelu to 1208.2.

Pobierz, wypakuj na kompie, skopiuj na pendriva. Pena do tv i wybierz opcję aktualizacji z USB.

Zobacz jak będzie po aktualizacji.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like