Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa Youtube na SmartTV

(Temat utworzony: 10-07-2017 12:32 PM)
251286 Wyświetlenia
MichałL
Pathfinder
Opcje

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
186 Odpowiedzi
DARECZEK13
Apprentice
Opcje

Nie działa Youtube na SmartTV. Co zrobić?

0 Like
danielo899
First Poster
Opcje
Nadal nie działa i co teraz mam zrobić?

Niestety to nic nie pomaga☹️

0 Like
gilban
Navigator
Opcje

A ja dziś włączyłem SmartTV w swoim Samsungu i aplikacja Youtube została odinstalowana. I tak sprawę załatwiają w Samsungu. I oczywiście nie ma możliwośni zainstalowania.

MichałL
Pathfinder
Opcje

Hej @gilban 

 

Jaki model masz telewizora? Jeśli model z 2012 czyli ES lub EH to w tych modelach Youtube nie będzie już dostępny zgodnie z informacją na stronie Youtube https://support.google.com/youtube/answer/6098135?hl=pl .


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
gilban
Navigator
Opcje

Witam.

 

Ja mam model UE32D6500.

 

Jednak gdzieś czytałem, że smartTv działa w nim na Linuksie. To czy taaaki problem dla Samsunga jest aby poprawić aplikację, aby działała w nowszej technologii? 

0 Like
MichałL
Pathfinder
Opcje

Taką decyzję podjął producent aplikacji, czyli firma Google . Myślę, że dla Samsunga nie było by problemem żeby poprawić aplikację, ale tworzy ją, kto inny, czyli jej właściciel firma Google.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
KarolW
Pathfinder
Opcje
Hej @Brzeszcze.

A możesz podać więcej szczegółów. Jaki model TV? Jakie objawy?
0 Like
Brzeszcze
First Poster
Opcje

Telewizor Samsung UE37D6500 brak you tube - przez to nie mogę połącyć się telefonem z telewizorem 

0 Like
KarolW
Pathfinder
Opcje
Hej @Brzeszcze

Rozumiem. Tak jak napisał wcześniej MichałL właściciel aplikacji, czyli firma Google zakończyła wsparcie tej usługi na odbiornikach do 2012 roku. Model D to modele z 2011 roku. Z tego powodu aplikacja zniknęła z Twojego telewizora.

Pamietaj, że na odbiornikach telewizyjnych sytuacja jest podobna jak na smartfonach. Producent sprzętu udostępnia platformę systemową na której poszczególni usługodawcy zamieszczają swoje aplikacje.
0 Like