Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nie działa Youtube na SmartTV

(Temat utworzony: 31-10-2017 02:49 PM)
34632 Wyświetlenia
MichałL
Pathfinder
Opcje

Jeśli nie działa Youtube na twoim SmartTV należy wejść w Menu > Sieć > Stan sieci > ustaw. IP >Ustaw DNS zmieniamy na wprowadź ręcznie > cztery zera, które się poniżej pojawią należy zmienić na 8.8.8.8 lub 8.8.4.4


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij kudo!
186 Odpowiedzi
gilban
Navigator
Opcje

Witaj Brzeszcze.

 

Zainstaluj sobie na telefonie aplikację Samsung Smart View ze sklepu Google Play. Dzięki tej aplikacji telefon łączy się bez problemu z moim Samsungiem UE32D6500. I mogę oglądać filmy, słuchać muzykę, oglądać zdjęcia.

 

Ta aplikacja jest też w AppStore. Tu masz link do strony, gdzier można ją pobarać: http://www.samsung.com/pl/support/smartview/

 

Polecam. Będziesz zadowolony.

 

0 Like
ziomone
First Poster
Opcje

Witam,

 

Posiadam tv 49KU6400, po włączeniu apk i zalogowaniu na YT nie mogę np. wejść w swoje subskrypcję, obraz wraca do powiedzmy "strony głównej". Wygląda jakby się zawieszał. Skorzystałem z poniższego sposobu, nie pomogło, odinstalowałem również nie pomogło, przywróciłem ustawienia fabryczne nie pomogło, wylogowałęm się i używałem apk jako niezalogowanu użytkownik nie pomogło. Tylko jak odłącze tv od prądu i podłącze to działa, ale tylko do pierwszego wyłączenia. Wczesniej wszystko było w porządku.

Z góry dzięki za pomoc,

 

Pozdrawiam.

0 Like
ilso
Pioneer
Opcje
Witaj ziomone

Zmień może ustawienia DNS w ustawieniach TV, zmień na 8.8.8.8, i jeszcze dodatkowo wyłącz i włącz router.

Pozdrawiam
0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć ziomone

 

Polecam aktualizację oprogramowania. 

Sprawdź proszę w pierwszej kolejności dostępność aktualizacji przez TV - zanotuj proszę numer wersji, następnie sprawdź na naszej stronie samsung.pl, czy wersje się zgadzają. 

Czasami TV nie ma jeszcze informacji o nowym oprogramowaniu mimo że na stronie jest już dostępne. 

Seler
First Poster
Opcje

Witajcie 

Mój TV UE55KU6402 niestety jak powyżej wiesza się YouTube. Zmiany DNS'ów też nie pomagają. 
Nie ma znaczenia jak podłączam do netu telewizor (wifi czy lan). 

0 Like
patton9
First Poster
Opcje

Witam serdecznie. Od niedawna jestem posiadaczem TELEWIZOR SAMSUNG UE50KU6072 i zauwazyłem że bardzo muli na youtubie  miniaturki po wyswietleniu nie pokazuja podgladu co w  nich sie znajduje z tym ze po jakims czasie sie aktywują ale musi to potrwać. Prosze o informacje co jest przyczyną takiego długiego czasu.

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

Wiem, że czasami to upierdliwe rozwiazanie, bo trzeba ponownie konfigurować smart huba.

Ale, czy próbowaliście reinstalacji pojedyńczych aplikacji, a gdy to nie pomaga resetu huba?


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
patton9
First Poster
Opcje
Mam jeszcze jedno pytanie i jeśli można to proszę o informację. Doczytałem się że YouTube a nie ukrywam lubię tą przeglądarkę z uwagi na muzykę którą namiętnie słucham na dzień dzisiejszy sypie się niemożliwie na całym świecie i odbiór na TV jest ograniczony a wręcz zero (brak połączenia z serwerem). Ponowna konfiguracja TV oraz routera nic nie dała wszystkie inne aplikacje lądują się OK. Pytanko moje jest czy wy macie ten sam problem od kilku tygodni z tą przeglądarką i czy faktycznie jest brak wsparcia ze strony Google i do kiedy takie problemy będą z YouTube. Z góry dziękuję.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje
U siebie na Q7F nie mam żadnych problemów z YouTube, czy to z samą apką w tv, czy też poprzez przeglądarkę internetową w TV.
Co do wsparcia ze strony google to nie wiem jak podchodzą do klienta, bo nie kontaktowałem się z nimi w tej kwestii. Porozmawiaj jeszcze ze swoim dostawcą internetu, być może muszą być inne ustawienia portów.

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Seler
First Poster
Opcje

Niestety Youtube'a nie da się odinstalować. Jest to "fabryczna apka i nie da się jej odinstalować. Reset smrathuba pomaga ale na bardzo krótko, poza tym jest upierdliwy.

0 Like