Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gry Tizen

(Temat utworzony: 21-10-2018 09:52 PM)
4374 Wyświetlenia
Mathewoosh
Apprentice
Opcje

Witam,

jestem posiadaczem TV UE49KS7000 rozczarowuje mnie w ostatnim czasie zubożenie w sekcji gry na moim TV. Najpierw zniknęła aplikacja GameFly (jestem w stanie zrozumiec bo kończą działaność), a ostatnio znikneły gry m.in. Asfalt 8 w którą akurat zdarzało mi sie grać. Czuję sie z lekka naciagniety pownieważ akurat Game Fly i sekcja gry były dla mnie sporym atutem tego TV. Czy producent ma zamiar rozwijać się w tym kierunku czy tylko wycofywać możliwość instalacji? Kupiłem lepszy model, żeby mieć te funkcje, a teraz mam raptem 9 aplikacji w tej sekcji. Czy producent poczuwa sie do jakiejsc rekompensaty dla użytkowników po stracie Game Fly.  Kupujący płacili za tą funkcjonalność i chcieliby ją mieć na dłużej niz na rok.

Mathewoosh

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@agnieszkagmyrek  Każde produkty mają inne okres gwarancji https://www.samsung.com/pl/support/warranty/ Moze znasz jakąś firmę która naprawia za Free po okresie gwarancji ?

0 Like
agnieszkagmyrek
Explorer
Opcje

Ale  tv  nie jest  popsuty  -zostały  mu  obciete  funkcje  za które  było  zapłacone i nie  brnijcie  dalej  w okres  gwarancji  bo, samung  sie  osmiesza   - bo jak  do klientów  dotrze  ze  po 2 latach może  sie  bujac  ,to nigdy nie kupi tego  niby   tv     .Dlatego  chyba  android  wygra  z  samsunga systemikiem :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@agnieszkagmyrek  Ja mam nowszy TV i też nie mam tego samego co ty. Zawsze możesz zakupić przystawkę Smart TV na Android. 

0 Like
agnieszkagmyrek
Explorer
Opcje

nie po to kupiony  był smart tv  zeby  teraz dokupowac przystawke androida za dodatkową kase  :smiling-face:

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @agnieszkagmyrek,

 

Rozumiem Twoje zaniepokojenie, proszę jednak pamiętaj, że Samsung nie jest właścicielem aplikacji.
Jeżeli twórca aplikacji decyduje się na jej usunięcie, producent telewizora nie ma na to wpływu. To jest tylko i wyłącznie decyzja dewelopera.

 

 

 

 

 

 

0 Like
Dav33
First Poster
Opcje

Może i gry były za free, ale przynajmniej dla mnie gra need for speed była główna przyczyną kupna tego telewizora. Też jestem rozczarowany waszymi dzialaniami gra skasował się po tym jak zainstalowała mi się jakaś aktualizacja a przed nią nie było żadnego komunikatu że znikną mi gry tak to bym wogole nie aktualizował bo i po co. Też uważam że oszukujecie i napewno Samsunga już nie kupię i nie polecę. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dav33 gratuluję sposbu wybierania urzadzeń przed zakupem. :smiling-face-with-sunglasses: W zyciu nie wpadłbym na pomysł, aby najwazniejszym kryterium były gry. :smiling-face:

A na serio, napisz do do dwelopera gry, dlaczego zrezygnował z platformy Samsunga. Producent telewizora sam nie usuwa. Decyzję, czy dana aplikacja lub gram ma być dostepna na danym urzadzeniu podejmuje jej twórca/deweloper.

To tak gwoli wyjaśnienie, gdybyś nie wiedział jak to działa.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Dav33
First Poster
Opcje

Ale to Samsung daje aktualizacje, która zresztą na mój TV ostatnio była dobry rok temu i to po niej straciłem need for speed. Mogła chociaż być jakaś informacja że gry po aktualizacji nie będzie wtedy bym nie aktualizował a gra by była. 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Dav33 i po roku przypomniało się ci, ze trzeba o tym napisać??? :smiling-face:

Może gra byłaby i dalej, ale przestałaby poprawnie funkcjonować.

Jeżeli po roku masz taką wenę i ciśnienie na zaszłoroczne wspomnienia, to napisz do twórców gry dlaczego zrezygnowali z platformy dystrybucji jaką są telewizory Samsunga.

Co do samych aktualizacji, to sprawdź, który z producentów informuje o tych przyszłych. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Dav33
First Poster
Opcje

Swoją drogą masz fajne podejście do firmy w której pracujesz że odsyłasz do innych producentów. To może na kupno telewizora trzeba będzie spisywac wielostronnicowe umowy w wyszczegulnieniem wszystkich haczyków i pułapek ze strony producentów. Bo ja kupując telewizor o danych parametrach i aplikacjach płacąc za to oczekuje że będę je miał. Ciekawe jak Pan by zareagował jak by Pan zlecił mi  przykładowo Wyremontowanie mieszkania a ja po roku wszedł bym do Pana i wszystko poprzestawial i zmienił kolor ścian na czarno. A później tłumaczył, że wycofywuje się z kolorowej palety barw i maluję tylko na czarno. Przecież Pan płacił by za kolory prawda tak samo ja płaciłem za grę. 

0 Like