Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Nieaktywne niektóre ustawienia obrazu

(Temat utworzony: 13-12-2023 11:15 PM)
1068 Wyświetlenia
Matti94
Journeyman
Opcje
Hej wszystkim, posiadam telewizor Samsung QN85C i w ustawieniac telewizora mam njeaktywne inkony odpowiedzialne za ustawienie: tryb gry, contrast enhancer, I za tonacje kolorów. Czy mógłby mi ktoś powiedzieć jak je aktywować lub które ustawienie włączyć lub wyłączyć żeby były one aktywne? 
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
PatrykPred
Hotshot
Opcje
To pierwsza sprawa musisz mieć podłączone urządzenie pod HDMI żeby tryb gry działał, aby reszta opcji działała trzeba wyłączyć tryb inteligentny i jasność automatyczną

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

9 Odpowiedzi
PatrykPred
Hotshot
Opcje
A tryb gry włączyłeś?20231213_232324_1000006893_1702506206.jpg
0 Like
Matti94
Journeyman
Opcje
Nie mogę bo wyświetla się komunikat że nie mam podłączonego zewnętrznego urządzenia
0 Like
PatrykPred
Hotshot
Opcje
A masz coś pod HDMI podłączone i jesteś na tym sygnale?
0 Like
Matti94
Journeyman
Opcje
Nie nic nie ma podłączonego pod HDMI, ale najbardziej mi przeszkadza brak możliwości zmiany tonacji kolorów bo jak klikam na tą ikone to wyświetla się komunikat że ta funkcja jest niedostępna
0 Like
Matti94
Journeyman
Opcje
Tak to wyglada20231213_233740_1000024390_1702507064.jpg
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Matti94  Jak chcesz coś załączyć jak nie masz nic podłączonego?

Jest to normalne zachowanie się urządzenia.

jetka
Navigator
Opcje
A nie masz przypadkiem włączonej opcji trybu inteligentnego? Jak wyłączysz to opcje powinny zrobić się aktywne. Napewno dezaktywuje cześć opcji. Nie pamiętam czy jeszcze nie trzeba wyłączyć automatycznej jasności?
Rozwiązanie
PatrykPred
Hotshot
Opcje
To pierwsza sprawa musisz mieć podłączone urządzenie pod HDMI żeby tryb gry działał, aby reszta opcji działała trzeba wyłączyć tryb inteligentny i jasność automatyczną
Matti94
Journeyman
Opcje
Dzięki wielkie pomogło 😁
0 Like