Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Samsung qe65 i xbox app - problem z podłączeniem padów/kontrolerów

(Temat utworzony: 25-12-2022 05:08 PM)
1430 Wyświetlenia
vayha
Apprentice
Opcje

Mam problem. W tv została uruchomiona usługa xbox app. Problem w tym że tv paruje 2 kontrolery ale traktuje je jak kopie jednego urządzenia. W konsekwencji w menu gier nie można zagrać na podzielonym ekranie ponieważ gra twierdzi że 2 pad jest już zajęty przez 1 użytkownika. W grach zatem można sterować 2 padami np 1 samochodem. Ale nie można włączyć 2 samochodów na 2 pady. Wydaje mi się że jest to po stronie tewizora który rozpoznaje 2 podłączone urządzenia ale traktuje je jak kopie i Synchronizuje ich pracę i w konsekwencji nie rozpoznaje ich jak 2 różne urządzenia podłączone na bt. Dodam moje wrażenia z xbox app... dla dzieci może być. Jeżeli jednak ktoś chce pełni komfortowych wrażeń beż ścinek i lagow musi kupić konsolę bo ta technologia jeszcze nie daje w pełni rady. 

7 Odpowiedzi
MRS21
Pathfinder
Opcje

Próbowałeś podłączyć jeden pad przez USB?

Generalnie mam ten sam problem, ale nigdy nie miałem dosyć czasu, by go rozwiązać. Jakieś efekty dawało podłączenie jednego pada przez BT, drugiego po USB, bo jednym mogłem włączać funkcje, drugim sterować celownikiem w menu, ale nigdy nie udało mi się zagrać na dwóch jednocześnie.

Oba pady mam identyczne, to jakaś taniocha od Ipega.

0 Like
Tomi_Li
First Poster
Opcje

Cześć,

Mam Samsunga qe55q80bat z 2022 roku i w tym modelu jest możliwość zainstalowania aplikacji Xbox i granie przez Microsoft Game Pass jak na konsoli. Mam problem z podłączeniem drugiego pada po bluetooth. Telewizor oba wykrywa i paruje ale po uruchomieniu jakiejś gry gdzie można grać dwoma padami na raz oba są widoczne jako ten sam pad. Czy ktoś z Was spotkał się z takim problemem i ma jakieś rozwiązanie? Wyczytałem że przez Gaming Hub można podłączyć do czterech kontrolerów ale z drugiej strony Gaming Hub nie jest w Polsce obsługiwany.IMG_20230107_164020.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Tomi_Li  Już na forum jest taki temat ale nie wiadomo gdzie leży problem🤔

Samsung qe65 i xbox app

https://eu.community.samsung.com/t5/telewizory/samsung-qe65-i-xbox-app/td-p/6629077

vayha
Apprentice
Opcje

Szukam rownież rozwiązania. Będę próbował podłączyć drugi BT przez USB. 

0 Like
Gregor
First Poster
Opcje

Czy udało się rozwiązać problem mam to samo w nowym Samsungu.

0 Like
lukasz333939
First Poster
Opcje
W chmurze można grać tylko na 1 pada bo jest tylko 1 konto powiązane
0 Like
vayha
Apprentice
Opcje

No super. Czyli  na 1 tv w fife nie rozegra się meczu. Idealne rozwiązanie. 

0 Like