Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Telewizor UE65RU7172XXH - problem z DLNA

(Temat utworzony: 25-12-2019 09:59 PM)
505 Wyświetlenia
kalatos
Apprentice
Opcje

Szanowni Państwo,

 

od kilku miesięcy jestem posiadaczem telewizora:

 

TV: UE65RU7172XXH 

S/N: 0CC93CDM200055V

Oprogramowanie: T-MWLEEUC-1335.0

 

Mam dziwny problem z odtwarzaniem filmów przez DLNA. W TV najnowsze dostępne oprogramowanie, serwerem jest Synology DS216J. Co najdziwniejsze mam wrażenie, że większość tych filmów, która teraz nie działała wcześniej była odtwarzana bez najmniejszego problemu używając tego samego serwera i TV. Z czym to może być problem? Przyznam szczerze, że jest to funkcja dużo przez nas używana i taka ułomność jest wręcz dyskwalifikująca dla produktu. W więszkości filmów pojawia się komunikat "Wybrany plik nie jest obecnie obsługiwany".

 

 

0 Like
8 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kalatos  Jeśli problem pojawił się, po aktualizacji firmware TV to na początek pozostaje reset do ustawień fabrycznych. 

Obsługiwane kodeki wideo

Przechwytywanie.PNG

0 Like
kalatos
Apprentice
Opcje

Mam chyba ustawione auto aktualizację, więc nie mam pewności, czy to jest z tym powiązane. Ustawienia fabryczne chyba nie downgranduja softu?

0 Like
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@kalatos, Przywrócenie ustawień fabrycznych nie spowoduje zmiany wersji oprogramowania.


vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kalatos  Dawno temu Samsung zrezygnował z tej opcji jak powrót do starszej wersji firmware. 

kalatos
Apprentice
Opcje

Czy jakieś propozycje rozwiązania, czy zostaje kontakt z infolinią Samsunga?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kalatos  Nic nie napisałeś, jakiego formaty są te pliki ? 

0 Like
kalatos
Apprentice
Opcje

Jak już wcześniej pisałem inicjalnie założyłem, że to nie ma sensu ponieważ te pliki działały.

 

Przykład pliku, który wcześniej działał:

 

1. *.avi

Kodek: Xvic MPEG-4 Video

Rozdzielczość: 1280x542

Liczba klatek: 23,97

Zdekodowany format: Planar 4:2:0 YUV

---

Kodek Audio: A52 Audio (aka AC3)(a52)

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kalatos  Zadzwoń na infolinie Samsung tel. 22 607 93 33. Chyba wiesz, że modele z 2018 i 2019 już nie wspierają kodeków XviD i DivX.

0 Like