Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gry Tizen

(Temat utworzony: 21-10-2018 09:52 PM)
4423 Wyświetlenia
Mathewoosh
Apprentice
Opcje

Witam,

jestem posiadaczem TV UE49KS7000 rozczarowuje mnie w ostatnim czasie zubożenie w sekcji gry na moim TV. Najpierw zniknęła aplikacja GameFly (jestem w stanie zrozumiec bo kończą działaność), a ostatnio znikneły gry m.in. Asfalt 8 w którą akurat zdarzało mi sie grać. Czuję sie z lekka naciagniety pownieważ akurat Game Fly i sekcja gry były dla mnie sporym atutem tego TV. Czy producent ma zamiar rozwijać się w tym kierunku czy tylko wycofywać możliwość instalacji? Kupiłem lepszy model, żeby mieć te funkcje, a teraz mam raptem 9 aplikacji w tej sekcji. Czy producent poczuwa sie do jakiejsc rekompensaty dla użytkowników po stracie Game Fly.  Kupujący płacili za tą funkcjonalność i chcieliby ją mieć na dłużej niz na rok.

Mathewoosh

0 Like
30 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MathewooshWedług instukcji jaka jest dostepna na stronie masz taki zapis 

Przeczytaj przed użyciem funkcji Aplikacje

Przed użyciem funkcji Aplikacje należy zapoznać się z poniższymi informacjami. ● W związku z cechami produktów dostępnych w Samsung Smart Hub oraz ograniczeniami w dostępnych materiałach, niektóre funkcje, aplikacje i usługi mogą nie być dostępne we wszystkich urządzeniach lub regionach. Niektóre opcje funkcji Smart Hub mogą wymagać także dodatkowych urządzeń peryferyjnych lub uiszczenia opłat członkowskich. Więcej szczegółowych informacji na temat urządzeń i dostępności materiałów znajduje się na stronie http://www.samsung.com. Dostępność usług i materiałów może ulec zmianie bez uprzedniego powiadomienia.
 ● Firma Samsung Electronics nie ponosi odpowiedzialności za przerwy w świadczeniu usług aplikacji spowodowane przez dostawcę usług.
 ● Usługi aplikacji mogą być dostępne tylko w języku angielskim, a dostępna zawartość może być zróżnicowana w zależności od miejsca użytkowania produktu.

0 Like
Mathewoosh
Apprentice
Opcje

Domyślam się ze Samsung zabezpieczył się ze wszystkich stron. Ale bycie fair w stosunku do użytkowników to inna sprawa. Na chwilę obecna znikneły wszystkie gry w dziale - po co płacić za dodatkowe funkcje jeśli bedą bezużyteczne po pewnym czasie. Jesli Samsung ma taką politykę to życzę powodzenia na runku, ja zaczynam odradzać kupowania tego sprzętu. 

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@MathewooshChyba jesteś jedną osobą która korzystała z gier na TV. Jeśli to był powód zakupu telewizora to napisz reklamacje przez e-mail lub zwróć się do sprzedawcy.

Jak masz system Windows 8.1 czy 10 można sobie pobrać ze sklepu Microsoft taką gre jak Asfalt 8

0 Like
niemrawy2018
First Poster
Opcje

Nie, nie jest jedyną osobą. Także czuje sie wkurzony i o ile gamefly  rozumiem to  zabranie minionków i just dance now jest nieporozumieniem. Dzieciaki miały kupe frajdy bawiąc sie przy tych grach. Oczywiście są inne sposoby żeby w te tytuły pograć, ale człowiek wydając 8k na TV liczył, że oferta będzie rozwijana.

agnieszkagmyrek
Explorer
Opcje

Ja tez  jestem wkurzony  mam h6400  i  nie mam  juz wogóle  panelu  z grami w tym  need  for  speed  w który lubiłem  sobie pograc tv  ma  3 lata  o notorycznie  wyłączacie  jakies  usługi .Wiecej  samsunga nie wezme .Dziekuje  za  nauczke.swoim znajomym tez  odradze

0 Like
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Cześć @agnieszkagmyrek,

 

Brak gamefly nie jest sprawą Samsunga czy też innego producenta tv. Faktycznie platforma była fajna, ale decyzja o wycofaniu się ze smart tv została podjęta przez właściciela aplikacji.

 

007.JPG

 

Gamefly shutting down its game streaming service on Smart TVs

 

 

 

 

0 Like
agnieszkagmyrek
Explorer
Opcje

Witam serdecznie  mi  nie  chodzi  o platforme  game fly -need  for  speed nie należało  do  game  fly ,było  grą  odrebną  jak  kilka  innych  w panelu  gier a  skasowaliscie  wszystko.Powiedzcie  czemu skasowano  gry nienależace  do  game fly?????tak samo gry  :

sky chaser,running dog,tales survival,the haunted mine,

zabraliscie to wszystko  do tizena   a  w starym  smart  hubie   w  h6400 wyłączyliscie  ten panel  gier podobny do tego

Po  za tym nie  nawet  w ramach rekompensaty  nie daliscie  dostepu  do  steam link.

Stąd  moj  żal  do was  ,póki tego nie  zmienicie nie bede was polecać.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@agnieszkagmyrek Jaki masz firmware w TV wer 2890.2 ? A poza tym do tego modelu zakończyło się wsparcie po stronie Samsunga. A co do gier czy wiesz, kto za nie odpowiada ?

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@agnieszkagmyrek ale dostępność gier na zewnętrznej platformie również zależy od ich twórców. Jeżeli więc developer gry wycofał się z jej wsparcia dla konkretnego modelu, to producent nic tu nie poradzi. Musisz to zrozumieć, bo tak właśnie to wygląda, a nie tak jak Ci się wydaje.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like