Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Qe65q77b grzeje się w trybie gry nie równe podświetlenie

(Temat utworzony: 27-10-2023 10:41 AM)
143 Wyświetlenia
Ediide
First Poster
Opcje

Witam

Zauważyłem że qe65q77b dość mocno się grzeje w trybie gry z ps4 do tego stopnia że nie równo podświetla, a w lewym dolnym rogu pojawiają się martwe pixele po przełączeniu na tv po chwili wszystko mija

0 Like
8 Odpowiedzi
MagdaB
Expert
Opcje

Cześć @Ediide :smiling-face: Podłączyć do tego samego portu hdmi w TV  inną konsolę lub po prostu laptop/komputer. Ustalisz, czy chodzi tylko o ps4, czy generalnie o port hdmi/tryb gry w telewizorze. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Ediide  Czy masz możliwość nagrania tego problemu i wstawić nagranie na forum?

Obawiam się że będziesz musiał zgłosić problem do Samsunga.

Kontakt z nami
https://www.samsung.com/pl/support/contact/

0 Like
Ediide
First Poster
Opcje

Witam

Rozmawiałem z konsultantem na czacie zasugerował restart tv, zmianę kabla hdmi. Zasugerował wyłączenie hdr . Zauważyłem że po obniżeniu parametrów w ustawieniach gamemod tv problem występuje po dłuższym graniu.

IMG_20231027_180731.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Ediide  Trochę mnie niepokoi ta czarna plama w prawym dolnym roku.

Proponuje przesłać zdjęcia przez email do Samsunga.

Ediide
First Poster
Opcje

Po wyłączeniu trybu gamemod czarna plama po chwili znika

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Ediide, zgodzę się z @vdsl2 i proponuję ponowny kontakt ze Wsparciem Technicznym.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
Ediide
First Poster
Opcje

Witam

Zgłaszam problem na gwarancję bo zauważyłem że jak przełączę na dekoder cyfrowy i włączę tryb gamemod robi się to samo, po wyłączeniu trybu wszystko wraca do normy 

0 Like
OleksiiA
Moderator
Moderator
Opcje

@Ediide, napisałeś w wątku na forum, ze Wsparciem Technicznym skontaktujesz się w jeden ze sposobów podanych na tej stronie: https://www.samsung.com/pl/support/contact/#contactinfo


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like