Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Galaxy S8 i Android 10

(Temat utworzony: 28-01-2020 04:20 PM)
526 Wyświetlenia
Numernabis
Pathfinder
Opcje

Witam.

Przepraszam jeśli temat już gdzieś jest, ale jestem niewidomy, a to forum jest dla takich jak ja naprawdę trudne do ogarnięcia :smiling-face:

Czytam po sieci i są sprzeczne dane, czy Galaxy S8 dostanie Android 10?

Powiem szczerze, że na to liczę bo Android 9 sporo namieszał w opcjach dla niewidomych i to w tą niewłaściwą stronę, zamiast usprawnić to znacznie utrudnił nawigację po telefonie osobom niewidomym, liczę na to, że dziesiątka wprowadzi jakieś usprawnienia, poprawi wprowadzone gafy wraz z dziewiątką.

W wątku o czytniku ekranu w S8 sporo takich właśnie "usprawnień" wymieniłem, miały zostać zgłoszone i mam nadzieję, że tak się stało i że coś z tym fantem zrobiono w dziesiątce, tylko eraz czy ósemka dostanie tą dziesiątkę.

187 Odpowiedzi
placekkkk
First Poster
Opcje

Dzięki za sugestie. 

Pozdrawiam

0 Like
Numernabis
Pathfinder
Opcje
Witam.
Ja chciałem się zapytać czy coś w mojej sprawie wiadomo?
Chodzi o moje sugestie i poprawki dla S8 i Voice Assistant.
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Numernabis, na forum nie ma żadnej informacji. Najlepiej będzie jak zwrócisz się do moderatora wołając go w następnej wiadomości.


0 Like
Numernabis
Pathfinder
Opcje
Niebardzo wiem jak wołać :smiling-face:
To była moderatorka, ciężko się po niewidomemu przebić przez posty
0 Like
mirudo24
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@EwaK, jesteś w stanie udzielić informacji, o które poprosił @Numernabis?

 

@Numernabis, żeby kogoś zawołać musisz wpisać znak @ i z okienka wybrać nazwę użytkownika.


0 Like
Numernabis
Pathfinder
Opcje
A, OK, myślałem, że jakaś inna specjalna procedura tutaj obowiązuje :smiling-face:
Tak czy siak nie pamiętałem loginu, dzięki za pomoc.
0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@Numernabis czekam na odpowiedź, czy coś uda się poprawić :winking-face:

0 Like
Numernabis
Pathfinder
Opcje
OK, dziękuję, w takim razie również czekam i za jakiś czas się ewentualnie przypomnę :smiling-face:
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Numernabis  Tak jak pisałem wcześniej twój telefon nie otrzyma Androida 10 a teraz będzie otrzymywał aktualizacje co kwartał https://security.samsungmobile.com/workScope.smsb

Numernabis
Pathfinder
Opcje

Witam.
Przepraszam, że nie zakładam nowego wątku choć powninenem, ale chciałem przypomnieć, że jestem osobą niewidomą i ogromnie trudno jest tutaj na forum się przebić do wlaściwego miejsca i napisać nowy temat.
Posiadam Galaxy S8, rozwaliło mi się etui, nie mogę nigdzie dostać oryginalnego, a podróbki są beznadziejne, zmuszony jestem nosić telefon bez etui w kieszeni spodni, ale jest problem bo mimo zablokowania ekranu wciąż się odblokowuje w tej kieszeni. Mam włączoną opcję aby telefon unikał przypadkowych dotknięć w ciemnych miejscach takich jak torebka czy kieszeń, ale jak widać to nie działa.
Znalazłem jeszcze jedną opcję, ale boję sięją włączyć, żeby sobie czegoś nie zablokować.
Aktualnie mam blokadę na odcisk palca. Chodzi o opcję:

W ustawieniach ekranu blokady jest pozycja "Ustawienia bezpiecznej blokady, ustaw funkcje bezpiecznej blokady takie jak automatyczna blokada czy zablokuj przyciskiem zasilania"
Tu jak wejdziemy mamy kolejną pozycję i o nią właśnie chodzi, aktualnie mam wyłączoną.
"Pokaż opcje blokady, wyświetl opcje przycisku zasilania, która wyłącza funkcje smartlock, odblokowwywanie biometrią i powiadomienia na ekranie blokady"
Można włączyć lub wyłączyć.
Aktualnnie mam tą opcję wyłączoną.

Co ta opcja włącza, co ona daje?
Nadmienię, że aktualnie mogę blokować ekran przyciskiem zasilania.

0 Like