Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Przywrócenie ustawień fabrycznych w TV – reset do ustawień początkowych.

(Temat utworzony: 15-10-2018 03:01 PM)
12085 Wyświetlenia
StaszekM
Helping Hand
Opcje

Kiedy wprowadzisz w telewizorze indywidualne ustawienia, na przykład obrazu, jednak okazuje się, że jesteś niezadowolony z efektów, a nie pamiętasz co zmieniłeś pomoże przywrócenie ustawień fabrycznych telewizora.

Operacja taka powoduje skasowanie wszystkich danych. Telewizor wraca do stanu początkowego i należy wprowadzić konfigurację wstępną.

 

Aby wykonać reset należy.

 

  1. Z menu stawienia należy wybrać opcję pomoc techniczna.

1.jpg

 

       2. Następnie diagnostyka.

 

2.jpg

 

       3. Potem opcja resetuj.

 

3.jpg

 

         4. Telewizor poprosi o kod pin. Domyślny kod to 0000.

 

4.jpg

 

         5. Pojawi się monit z prośbą o potwierdzenie operacji.

 

5.jpg

 

         6. Telewizor wyłączy i włączy się automatycznie.

 

 

Teraz wystarczy tylko przeprowadzić konfigurację wstępną i można ponownie cieszyć się doskonałym obrazem.

69 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BifA możesz pokazać zdjęcia jak to wygłąda ?

0 Like
Bif
First Poster
Opcje

Proszę...
1.jpg2.jpg3.jpg4.jpg5.jpg6.jpg

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BifA reset wykonywałeś przez menu serwisowe ? Według pierwszego zdjęcia wygląda jak być był na wejściu HDMI ?

0 Like
Bif
First Poster
Opcje

Celowo wszedłem na TV (nie HDMI) Ciemny ekran gdyż nie ma sygnału bo nie ma możliwości dostrojenia poprzez brak wejścia w ustawienia :smiling-face: Tak jak pisałem wcześniej w trybie serwsowym reset nie pomaga (info/menu/mute/power)

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@BifJak reset nie pomaga to pozostaje serwis.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gilletter55  masz tutaj pokazane.

TorunPs
First Poster
Opcje

Witam mam problem ponieważ kupiłem tv z ekspozycji i nie ma już domyślnego PINu do resetu. Nie znam nowego kodu. Jak to ominąć? Pomocy :smiling-face:

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@TorunPs Zadzwoń, na infolinie Samsung  tel 22 607 93 33 są dostępni 24/7 dni i oni zresetują ci TV i będziesz mógł ustawić swój PIN

Novik
Navigator
Opcje

Witam. Ja z kolei mam inny problem gdy chcę zresetować TV wyświetla mi sie okno gdzie muszę potwierdzić czy zresetować TAK lub NIE. Nie mogę pilotem kliknąć TAK. Mogę jedynie dać na NIE lub ewentualnie cofnij co skutkuje zamknięciem okna. Ktoś się spotkał z czymś takim ???

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Novik  Czy możesz podać model  jak może wstaw zdjecie ?

0 Like