Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

JBL 500+ tv UE6650

(Temat utworzony: 14-01-2023 10:06 AM)
491 Wyświetlenia
Members_IQlLxM
First Poster
Opcje

Jak podłączyć te dwa urządzenia by uzyskać jak najlepszy efekt?

0 Like
39 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Zawsze podłączmy po HDMI.  A podasz jaki masz dokładny model TV bo tego modelu nie znam  UE6650?

Members_IQlLxM
First Poster
Opcje

Dokładnie to model UE46 6650ss,a podłączyłem po instrukcji problem jest w tym dzwięk z tv podaje na soundbar tylko w formacie PCM,można to jakoś zmienić,czy może to spiąć kablem optycznym?

0 Like
Members_IQlLxM
First Poster
Opcje

Przepraszam model tv UE46F6650ss.

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Zaglądałeś do instrukcji obsługi na stronę 110 Dodatkowe ustawienia ?

https://downloadcenter.samsung.com/content/UM/201303/20130316094115068/[POL]X12DVBEUF-0313.pdf

Trzeba pamiętać że nie na każdymi programie czy aplikacjach jak YT można zmienić na inny DD/DD+ niż PCM?

Members_IQlLxM
First Poster
Opcje
Wiem oczywiście ,natomiast nurtuje mnie zagwozdka dlaczego jest wybór kilku opcji dźwięku,kiedy dźwięk jest odtwarzany z głośników tv a źródłem jest sygnał dekodera Polsatu,mam wówczas do dyspozycji chociażby format DTS,natomiast jak spina tv z soundnarem dźwięk do "grajbelki" jest podawany tylko w formacie PCM.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Wygląda że dźwięk nie jest przesyłany po ARC więc pozostaje Ci podłączyć dodatkowo kabel optyczny.

Asterix1
Apprentice
Opcje

Witam czy ktos posiada telewizor QLED TV SAMSUNG GQ65Q60BAU i soundbar JBL Bar 500? zamierzam zakupic tego soundbara i mam kilka pytań czy jest to kompatybilne z tym tv tzn podłaczenie  i czy jezeli podłacze kablem optycznym to po włączeniu tv z automatu włacza sie soundbar , z góry dzieki za wszystkie odp. Pozdrawiam .

vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Asterix1  Za pomocą kabla optycznego nie ma możliwości włączanie i wyłącznie soundbar.

Taka możliwość jest tylko po HDMI ARC.

Asterix1
Apprentice
Opcje

a jezeli bede miał podłaczony dekoder to tez z automatu bedzie przełączać obraz jak przełacze na pilocie z polsatu? 

0 Like