Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

SAMSUNG UE40F6500 - znikła aplikacja Google

(Temat utworzony: 22-02-2024 09:37 AM)
262 Wyświetlenia
e-rec
Student
Opcje

Dzień dobry,

W telewizorze EU40F6500 znikła aplikacja Google, a została ona zastąpiona przez Web Browser. Niestety Web Browser działa znacznie gorzej, niż Google. Zrobiłem reset do ustawień fabrycznych, aktualizację oprogramowania i nic nie pomogło. Czy jest to związane z jakimiś zmianami w SAMSUNG ?

8 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@e-rec  Na TIZEN nidgy nie było przegladarki Google.

 

e-rec
Student
Opcje

@vdsl2 Dziękuję za odpowiedź. Telewizor jest od mojego znajomego, tak mi przekazał. Być może było coś innego, bo korzystał z jakiejś strony streamingowej, a teraz na Web Browser nie może tych treści otworzyć. Nawigacja we wszystkich aplikacjach jest bardzo powolna.

0 Like
NikodemK
Expert
Opcje

Cześć @e-rec,

Jeżeli chodzi o działanie przeglądarki wbudowanej i działanie aplikacji, w sporej części będzie to już niestety kwestia wieku sprzętu, modele serii F pochodzą z rocznika 2013, i w dużej mierze wsparcia aplikacji, jak i stron internetowych, już dla nich nie ma 😔.

Tak jak napisał vdsl2, zarówno na Tizena, jak i na tzw. Legacy Platform, z którego korzysta Twój TV, przeglądarki Google dostępnej nigdy nie było, zatem możliwe, że Twój znajomy korzystał z jakiejś przystawki, która taką aplikację posiadała, i to z niej odtwarzał materiały, taka przystawka najprawdopodobniej byłaby również dobrym rozwiązaniem w Twoim przypadku.

 

jmentorski
First Poster
Opcje

Chodzi o telewizor UE43J5500AW

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@jmentorski  napisał(a):

Chodzi o telewizor UE43J5500AW


@jmentorski  Jaki masz problem z tym TV? 

0 Like
jmentorski
First Poster
Opcje

Mam problem telewizorem UE43J5500 , w którym przy korzystaniu z przeglądarki pojawia się za każdymrazem komunikat Brak połączenia z serwerem. Próba aktualizacji systemu kończy sie pojawieniem komunikatu niema nowszej aktualizacji. co robić?

0 Like
jmentorski
First Poster
Opcje

Czy modele odbiorników samsung serii J nie mają również aktualnie wsparcia technicznego? Nie mogę oglądać opłaconego Elevesports mimo połączenia z Internetem przy pomocy aplikacji pobranej z zasobów Tizen. Co mam zrobić?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@jmentorski  Czy TV był odłączany od prądu na kilka minut? Resetowałeś Smart Hub?

Najnowszy firmware na stronie jest 1570 i czy taki masz w TV?

https://www.samsung.com/pl/support/model/UE43J5500AWXXH/#downloads