Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z AR12NXCXAWKNEU. Sterowanie przez WiFi

(Temat utworzony: 15-07-2019 01:54 AM)
2363 Wyświetlenia
Gam8it
Journeyman
Opcje

Witam. 

Mam problem ze sterowaniem z poziomu aplikacji Smart Things. 

Mam tv model QE55Q7FNAT 

oraz klimatyzację AR12NXCXAWKNEU które po dodaniu do ST można kontrolować do momentu uśpienia. Po odpaleniu apki po paru godzinach jest komunikat brak dostępu. Pomaga jedynie wykasowanie sprzętu ze ST i dodanie ponownie ale i tak po uśpienia znowu to samo. Aktualizację wszystkie zrobione. Oba sprzety maja ten sam problem. 😭 ST zainstalowane na S9+   

Router to TP Link Archer D2. 

 

 

Screenshot_20190714-183943_SmartThings.jpg

 

Screenshot_20190714-173401_SmartThings.jpg

 

55 Odpowiedzi
Gam8it
Journeyman
Opcje

Co o tym myślisz?

Screenshot_20190729-145113_Chrome.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it  Linia jest stabilna brak zerwań jak pokazuje "CRC 6" :smiling-face:

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje

To ja już nie wiem. 😭 Sprawdziłem już chyba wszystko. Każda instrukcję przejrzałem. Mnóstwo stron przeczytałem. Każda radę sprawdziłem. Wszystkie sprzęty działają dobrze tylko samsungi szaleja. 😁

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Tez nie wiem co może być u Ciebie:thinking-face: ostanie pytanie czy zostawiłeś strary  kabel LAN od Tp-linka czy wymieniłeś ?

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje

Pewnie że zostawiłem. LAN to ten kabel telefoniczny rj11?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it  Chodzi mi o RJ-45 ten między TV a routerem.

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje

Kabel zmieniony na nowy. Nie muszę gdzieś jeszcze sprzętu rejestrować bo znalazlem taki adres (www.samsungsmartappliance.com) z waszego forum. Problem z tym że mam 13 znaków w S/N a do autoryzacji potrzebne są 12. 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it Rejestracja jest pod tym adresemhttps://www.samsung.com/pl/support/warranty/nie tym co

podałeś. 

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje

A to co podałem to co to jest?

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it  Zobacz ile jest potrzebnych znaków S/N do rejestracji urządzenia na tej stronie Klik 

Też wpisałem model twojej klimy AR12NXCXAWKNEU jest widoczny na zdjęciu poniżej.

Czy do sterowania innymi urzadzeniami jak TV jest konieczne wpisanie loginu i hasła w TV żeby sterować w sieci domowej ? oczywiście że nie ma takiej potrzeby.

Przechwytywanie1.PNG

0 Like