Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z AR12NXCXAWKNEU. Sterowanie przez WiFi

(Temat utworzony: 15-07-2019 01:54 AM)
2385 Wyświetlenia
Gam8it
Journeyman
Opcje

Witam. 

Mam problem ze sterowaniem z poziomu aplikacji Smart Things. 

Mam tv model QE55Q7FNAT 

oraz klimatyzację AR12NXCXAWKNEU które po dodaniu do ST można kontrolować do momentu uśpienia. Po odpaleniu apki po paru godzinach jest komunikat brak dostępu. Pomaga jedynie wykasowanie sprzętu ze ST i dodanie ponownie ale i tak po uśpienia znowu to samo. Aktualizację wszystkie zrobione. Oba sprzety maja ten sam problem. 😭 ST zainstalowane na S9+   

Router to TP Link Archer D2. 

 

 

Screenshot_20190714-183943_SmartThings.jpg

 

Screenshot_20190714-173401_SmartThings.jpg

 

55 Odpowiedzi
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it  Od kiedy się ten problem pojawił ? Czy masz taką wersje softu G965FXXU5CSF2 ? Na początek możesz wykonać wipe cache partition

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Gam8it czy w aplikacji ST masz aktywne wykrywanie urządzeń? Ja swoimi mogę sterować będąc poza domem, korzystając z palietowej trąsmisji danych. Oczywiście wszystkie urządzenua zalogowane do konta Samsung. 


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje

Kupiłem tv w listopadzie i od początku były takie problemy. Przestałem wtedy korzystać ze ST. Parę dni temu założyli mi klime i wróciłem do ST ale znowu wystąpił ten sam problem. Aktualizację na tv oraz telefonie robione jak tylko wchodzą więc wszystko świeże. 

Jak jest dodany sprzęt do ST i włączony wszystko działa poprawnie czy na wifi czy na danych komórkowych. Problem zaczyna się po wyłączeniu sprzętu. Tak mam włączone auto wykrywanie sprzętu. Mam zainstalowany ST na tablecie i też jest ten sam problem. 

Screenshot_20190715-073836_Software update.jpg

 

0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it  A czy masz zainstalowany jakiś program antywirusowy na telefonie i tablecie ?

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje
Nie mam żadnego.
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Jaki widać na drugim zdjęciu z pierwszego posta problem występuje przy połączeniu po WIFI z routera.

 

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje
Masz jakiś pomysł co można poprawić lub na co zwrócić uwagę?
0 Like
vdsl2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@Gam8it  Po jakiej sieci wifi masz połączenie 2.4 czy 5GHz ?

0 Like
Gam8it
Journeyman
Opcje
Tv po kablu Ethernet a klima przez 2.4GHz.
0 Like