Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Smartthings hub - powiadomienia

(Temat utworzony: 03-01-2024 09:02 PM)
126 Wyświetlenia
Kwiotek
Student
Opcje
Witam. Ostatnio dodałem do smartthings huba kontaktrony (door/window sensor) i hub je wykrywa bez zarzutów - aplikacja pokazuje każdorazowo i otwarcie drzwi i okien jaki i ich zamknięcie. Jednakże mam problem z uzyskaniem powiadomień. Chciałbym otrzymywać powiadomienie push za każdym razem przy otwarciu oraz przy zamknięciu. Ktoś wie może jak to ustawić? 
4 Odpowiedzi
blacha21
Samsung Members Star ★
Opcje
Próbowałeś może ustawić procedurę, która będzie odpowiedzialna za te powiadomienia?
0 Like
arapalski
Samsung Members Star ★
Opcje
Cześć Powiadomienia nie są automatyczne po dodaniu sensorów. Musisz utworzyć automatyzację tzw. Procedury. W nich określ: Jeśli ... Wtedy. Np. jeśli otworzą się drzwi, wtedy wyślij powiadomienie o treści. Aby to zrobić na ekranie głównym aplikacji, kliknij Dodaj (+), następnie Utwórz procedurę. Określ warunki i gotowe 😉
Poznaj świat inteligentnego domu SmartThings.
Kwiotek
Student
Opcje
Próbowałem z procedurą ale efekt był taki że po otwarciu przychodził push ale żeby przyszedł po zamknięciu to musiałem parę razy zamknąć okno - działało wybiórczo
0 Like
JulaP
Expert
Opcje

Cześć @Kwiotek!

Spróbuj usunąć i dodać urządzenia do aplikacji jeszcze raz. Zdarza się, że sterowniki urządzeń nie pobierają się prawidłowo i pojawiają się takie problemy jak u Ciebie. To powinno pomóc. 

0 Like