Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Gear s3 luzy na pierscieniu

(Temat utworzony: 24-02-2017 01:22 PM)
5871 Wyświetlenia
Kamil88
Student
Opcje

Witam,

mam pytanko do użytkowników samsunga gear s3 czy też macie luzy na pierścieniu?  A podczas dotykania go wystepuje metaliczny odgłos? Na infolini mowili ze to cześć ruchoma i luzy musza byc. Posiada ktoś takie problemy?

0 Like
28 Odpowiedzi
TenTypMichał
Navigator
Opcje
ja mam S2, natomiast S3 sie bawilem juz kilka razy i szczegolnych luzow nie zauwazylem ale ten metaliczny odglos jest nawet w S2, wiec wydaje mi sie ze to cecha zegarka...najlepiej chyba bedzie przejsc sie do serwisu aby rozwiac watpliwocsi, ewentualnie do jakiegos punktu gdzie bedziesz mogl sobie porowonac
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

Jest to część mechaniczna (pięrścień ułożony jest na 4 kulkach), a więc takie dźwięki to normalne zjawisko. Mogę zapewnić, że nic nie jest luźne i nic nie wypadnie, w celu sprawdzenia polecam podważyć plastikowym patykiem pierścień, prędzej patyk się połamie niż wyskoczy on ze swojego miejsca.

Kamil88
Student
Opcje

OK wieć dlaczego niektórzy twierdza, że te luzy maja a inni, że ich nie maja wgóle? 

0 Like
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje
każdy ma inną percepcję
0 Like
Kamil88
Student
Opcje
 
0 Like
Kamil88
Student
Opcje

No tak :smiling-face: jednak muszę znaleźć chwilę wolnego i skoczyć do sklepu w celu porównania zegarka z wystawy z moim.

0 Like
kozbus
Pathfinder
Opcje
Kamil88 mam geara 3 frontier i szczerze mowiac nie zauwazylem u siebie tego o czym piszesz
0 Like
Kamil88
Student
Opcje

Czyli jednak tak nie musi byc jak mnie zapewniali na infolini..

0 Like
ŁukaszG
Pathfinder
Opcje

Tak jak mówiłem, każdy inaczej to odbiera. Sprawdź proszę w Brand storze czy inny model tak samo sie zachowuje, jeżeli nie to zaprszam do serwisu. 

0 Like