Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

WIFI Calling w Samsung Watch5

(Temat utworzony: 22-01-2024 12:57 AM)
241 Wyświetlenia
MiRIAL
Journeyman
Opcje

WiFi Calling. 

Wyświetla błąd. A dokładnie po niżej co wyświetla. Gdy prze apkę Gear Werable próbuje zegarek połączyć z sim telefonu samsung s21 siec play. W play mam wifi calling akt6wowane. A z aplikacji nie łączy.

Numer modelu

SM-G991B

SM-R905F

EID zegarka

89043051202200006222004187015596

Wersja Galaxy Wearable

2.2.57.23102461

2.2.12.24010251

Wersja oprogramowania

R905FXXU1BWL1

Błąd

-1

0 Like
8 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@MiRIAL, Problem dotyczy Wi-Fi Calling czy sparowania zegarka z telefonem ? Możesz wstawić zrzut ekranu z opisywanego przez Ciebie błędu ?


0 Like
MiRIAL
Journeyman
Opcje

Screenshot_20240123_143835_Galaxy Watch5 Manager.jpg

 To wyświetla jak po przesłaniu Gear Werable zegarek Watch 5 chce się połączyć  z wifi calling.

0 Like
Piwkoo
Voyager
Opcje
Wydaje mi się że próbujesz dodać ta sama kartę sim (esim) do zegarka ale Twój operator (lub plan taryfowy) nie pozwala na tą samą kartę sim w 2 urządzeniach. Nie orientuje się dokładnie ja to jest w play ale w Orane flex można sobie wyrobić duplikat esim z tym samym numerem i taki duplikat dodać do zegarka
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@MiRIAL Żeby dodać e-sim do zegarka, to ta karta e-sim musi być kopią fizycznej karty SIM, która znajduje się na telefonie.

0 Like
MiRIAL
Journeyman
Opcje

Pobrałam ten orange flex . Ale po zalogowaniu się do aplika ci jakoś to dziwnie wszystko podaję. Nie rozumiem . Mam przenieś numer telefonu  do innej sieci? 

Podaje że karta sim lub tak jakby wirtualna l.Co dalej ..

0 Like
boa65
Journeyman
Opcje
Karty esim w Play nie działają na zegarkach
0 Like
PatrykF
Expert
Opcje

@MiRIAL Kartę e-sim do zegarka dodajesz poprzez aplikację Galaxy Wearable > Ustawienia zegarka > Zarządzaj planami taryfowymi. Tam będziesz musiał wybrać kartę SIM z telefonu, a następnie zeskanować kod QR karty e-sim, wydanej na numer tej karty fizycznej. Kartę e-sim wydaje operator. Trzeba się z nim skontaktować, żeby Ci taką wystawili - najpewniej na maila.

0 Like
Piwkoo
Voyager
Opcje
Nievmusi być kopia,możesz wyrobić sobie osobna z innym numerem ale optymalnie polecam z tym samym numerem jednak. Jak pisałem wcześniej Orange flex ma za 30 zł dobry pakiet z damrowa dodatkowa esim do zegarka :winking-face:
0 Like