Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Funkcje Galaxy Watch Active 2 już w Twoim Galaxy Watch i Galaxy Watch Active!

(Temat utworzony: 22-11-2019 02:30 PM)
5704 Wyświetlenia
MariolaD
Explorer
Opcje

 

03.-Galaxy-Watch-Active_Watchfaces.gif

Witajcie forumowicze!

 

Dzisiaj przychodzę do Was z dobrymi informacjami dla użytkowników Galaxy Watcha, ponieważ Wasze urządzenia mają dostać aktualizację, która wprowadzi część funkcjonalności z najnowszego Watcha Active 2.

 

Jako użytkowniczka Galaxy Watcha Active jestem zadowolona, że Samsung o mnie pamięta i wprowadzi do zegarka najnowsze funkcje.Galaxy-Watch-MR-Update_main_1_gif.gif

Osobiście najbardziej cieszy fakt, że Galaxy Watch Active ma otrzymać dotykowy interfejs. Oznacza to, że w starszej wersji zegarka będzie również dotykowy bezel. Kto przesiadł się z zegarka z fizycznym bezelem na pewno doceni ten drobny, lecz przydatny dodatek. Użytkownicy Galaxy Watch Active – z pewnością pokochacie tę funkcję, która zadebiutowała z „dwójką”.

 

Aktualizacji doczeka się również asystent Bixby. Ma mieć wsparcie dla większej ilości języków. Wątpię, żeby był w tym język polski (potwierdzone języki to: brytyjski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański), ale dla operujących np. językiem angielskim jest to dobra informacja. Od teraz wykorzystacie Bixby do uruchamiania ćwiczeń, czyli Samsung Health, jak również Smart Things.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_4_FF.jpg

Myślę, że kolejna dodatkowa funkcja bardziej ucieszy większą ilość kobiet, ponieważ jest to dodanie jeszcze większej ilości możliwości konfiguracji tarcz zegarków. W sumie ma być dostępnych aż 24 nowych tarcz w oparciu o 17 dostępnych. Ma zostać również dodana możliwość dostosowania tarczy do ubioru.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_2_F.gif

Działa to w banalny sposób: wykonujemy zdjęcie wzoru naszego ubrania, a system dostosowuje do niego kolorystkę i wygląd tarczy.

 

Po nowej aktualizacji np. w trakcie wykonywania treningu i wykonywania połączeń telefonicznych na tarczy pojawi się mała ikonka z informacją.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_3.jpg

Dodatkowo aplikacja Samsung Health ma zostać wzbogacona o możliwość dodania celów treningowych.

 

Ja jestem podekscytowana wprowadzeniem aktualizacji, ponieważ miałam przyjemność korzystania z Galaxy Watcha Active 2 i trochę tęsknię za niby drobnymi funkcjami, ale w mojej ocenie zwiększającymi przyjemność i komfort korzystania z zegarka.

 

A poniżej macie wypisaną listę zmian:
· Dodano ramkę dotykową:
- Zapewnia środowisko identyczne, jak w przypadku obrotowej ramki, ale w wersji cyfrowej, co ułatwia nawigację i obsługę zegarka.
· Tarcze zegarka: Dodano nowe ustawienia tarcz zegarka.
  (Korzystaj z treningów, monitorowania oddechu i innych funkcji)
· Dodano nową tarczę „Mój styl”, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu na podstawie zrobionego zdjęcia stroju treningowego.
· Dodano kolejną funkcję wskaźnika na tarczy, pokazującą aplikacje działające w tle, takie jak monitorowanie treningu lub czasomierz. Dotknięcie wskaźnika spowoduje otworzenie odpowiadającej mu aplikacji.
· Dodano nowe emotikony, rozszerzając paletę odcieni skóry
· Poprawiono interakcję z użytkownikiem w następujących funkcjach:
- Ekran Always On Display jest teraz bardziej czytelny podczas ładowania i w trybie oszczędzania energii.
- Można błyskawicznie dostosować kolejność ikon w szybkim panelu.
· Udoskonalono usługi Samsung Health

- Poprawiono monitorowanie czasu okrążenia podczas biegania i jazdy na rowerze.
- Dodano możliwość synchronizacji danych ze sprzętem do ćwiczeń Technogym przez NFC.

 

Jakie jest Wasze zdanie? Są tu jacyś fajni fizycznego bezela i Galaxy Watchy? Dobra informacja jest taka, że Galaxy Watch również ma otrzymać aktualizację.

 

Czekajcie z niecierpliwością, ponieważ aktualizacja ma zostać udostępniana partiami, ale nie ma dokładniej daty, więc śledźcie Galaxy Wearable w Waszych telefonach. :winking-face:

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

 

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
menander12
Pioneer
Opcje
Piszą to trochę za dużo powiedziane, bo post nie ma komentarzy :smiling-face: ale to tak przy okazji :smiling-face:
GW ogólnie ma problem z czujnikami, ja tydzień temu odebrałem zegarek z serwisu bo nie działały czujniki właśnie, z dnia na dzień w jednej chwili się coś zepsuło. Z tego co wiem masa ludzi ma z tym problem, więc ja bym nie wiązał na 100% awarii czujników u tego jegomościa z forum zagranicznego z aktualizacją ostatnią :smiling-face:
0 Like
Facetos
Pathfinder
Opcje

Czujniki działają. U mnie przynajmniej nie ma z nimi problemów. W sumie 24h po aktualizacji nie zauważyłem nic niepokojącego. Wszystko działa jak należy. Jedyny mankament to nieruchomy wskaźnik stanu baterii w czasie ładowania. Przez cały czas ładowania świeci się w jednym miejscu na ekranie i to dość mocno. Przed aktualizacją był ruchomy (przemieszczał się po ekranie) i był przyciemniony. Bateria też jakby nieco szybciej znikała, u mnie wzrost zużycia o jakieś 2-3% /10h

0 Like
Facetos
Pathfinder
Opcje
Gość napisał, że nie działają czujniki i tyle. Trochę mało informacji, tym bardziej, że nie ma żadnych komentarzy do jego posta
0 Like
banjestblisko
Journeyman
Opcje

Ciebe, Ty, Tobie piszemy z dużej litery. Takie tam tylko moja rada na przyszłość. Jeżeli chodzi o elokwencje to uwierz mi zjadam Cie na sniadanie. Teraz możesz mnie banować. Szczęśliwego Nowego Roku życze Wszystkim.


@Szewcu72  napisał(a):

@banjestblisko  no patrz, a ja oceniłem cię tylko za sposób wypowiedzi...

Nigdzie cię nie wysłałem, dla nikogo nie pracuję. :smiling-face-with-sunglasses:

Ale wiem, że nie można się kłócić...

...bo takie osoby jak ty i tak wiedzą lepiej. :winking-face:


 

0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@banjestblisko oczywiście, wiem, że zaimki piszemy z WIELKIEJ, nie z dużej litery. :face-with-rolling-eyes: Ponieważ jest to forma grzecznościowa... pisownia w takiej formie /z małej/ ma zatem jakieś znaczenie. :smiling-face-with-sunglasses:

Dodam jeszcze, że w polskiej pisowni używamy znaków interpunkcyjnych i diakrytycznych oraz odpowiedniej formy w odmianach. :face-with-rolling-eyes:

Elokwencja na śniadanie. :smiling-face::smiling-face::smiling-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
banjestblisko
Journeyman
Opcje

Tak, czytając inne Twoje post widzę, że zajrzałeś do słownika bo cytujesz trudne dla Ciebie wyrazy. dobra banuj facet nie kozacz.

0 Like
rafak
Journeyman
Opcje

Po aktualizacji mierzy puls nawet jak leży na stole :face-with-tears-of-joy:

0 Like
Damian K
Hotshot
Opcje

@rafak 

Rozumiem, że nie masz włączonego mierzenia pulsu w trybie ciągłym? :winking-face:

Jeżeli tak, to zmień częstotliwość pomiaru. A jeżeli nie, wypadałoby zresetować zegarek do ustawień fabrycznych.


Doceniaj i bądź doceniany.Doceniaj innych klikając przycisk like lub zaakceptuj jako rozwiązanie.
Społeczność w Twoim telefonie. Przeglądaj Społeczność wygodnie w aplikacji Samsung Members.
0 Like
rafak
Journeyman
Opcje

Od zawsze mam pomiar co 10min. Do ostatniej aktualizacji było ok. Oczywiście reset zrobiony.

0 Like