Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Funkcje Galaxy Watch Active 2 już w Twoim Galaxy Watch i Galaxy Watch Active!

(Temat utworzony: 22-11-2019 02:30 PM)
5767 Wyświetlenia
MariolaD
Explorer
Opcje

 

03.-Galaxy-Watch-Active_Watchfaces.gif

Witajcie forumowicze!

 

Dzisiaj przychodzę do Was z dobrymi informacjami dla użytkowników Galaxy Watcha, ponieważ Wasze urządzenia mają dostać aktualizację, która wprowadzi część funkcjonalności z najnowszego Watcha Active 2.

 

Jako użytkowniczka Galaxy Watcha Active jestem zadowolona, że Samsung o mnie pamięta i wprowadzi do zegarka najnowsze funkcje.Galaxy-Watch-MR-Update_main_1_gif.gif

Osobiście najbardziej cieszy fakt, że Galaxy Watch Active ma otrzymać dotykowy interfejs. Oznacza to, że w starszej wersji zegarka będzie również dotykowy bezel. Kto przesiadł się z zegarka z fizycznym bezelem na pewno doceni ten drobny, lecz przydatny dodatek. Użytkownicy Galaxy Watch Active – z pewnością pokochacie tę funkcję, która zadebiutowała z „dwójką”.

 

Aktualizacji doczeka się również asystent Bixby. Ma mieć wsparcie dla większej ilości języków. Wątpię, żeby był w tym język polski (potwierdzone języki to: brytyjski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański), ale dla operujących np. językiem angielskim jest to dobra informacja. Od teraz wykorzystacie Bixby do uruchamiania ćwiczeń, czyli Samsung Health, jak również Smart Things.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_4_FF.jpg

Myślę, że kolejna dodatkowa funkcja bardziej ucieszy większą ilość kobiet, ponieważ jest to dodanie jeszcze większej ilości możliwości konfiguracji tarcz zegarków. W sumie ma być dostępnych aż 24 nowych tarcz w oparciu o 17 dostępnych. Ma zostać również dodana możliwość dostosowania tarczy do ubioru.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_2_F.gif

Działa to w banalny sposób: wykonujemy zdjęcie wzoru naszego ubrania, a system dostosowuje do niego kolorystkę i wygląd tarczy.

 

Po nowej aktualizacji np. w trakcie wykonywania treningu i wykonywania połączeń telefonicznych na tarczy pojawi się mała ikonka z informacją.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_3.jpg

Dodatkowo aplikacja Samsung Health ma zostać wzbogacona o możliwość dodania celów treningowych.

 

Ja jestem podekscytowana wprowadzeniem aktualizacji, ponieważ miałam przyjemność korzystania z Galaxy Watcha Active 2 i trochę tęsknię za niby drobnymi funkcjami, ale w mojej ocenie zwiększającymi przyjemność i komfort korzystania z zegarka.

 

A poniżej macie wypisaną listę zmian:
· Dodano ramkę dotykową:
- Zapewnia środowisko identyczne, jak w przypadku obrotowej ramki, ale w wersji cyfrowej, co ułatwia nawigację i obsługę zegarka.
· Tarcze zegarka: Dodano nowe ustawienia tarcz zegarka.
  (Korzystaj z treningów, monitorowania oddechu i innych funkcji)
· Dodano nową tarczę „Mój styl”, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu na podstawie zrobionego zdjęcia stroju treningowego.
· Dodano kolejną funkcję wskaźnika na tarczy, pokazującą aplikacje działające w tle, takie jak monitorowanie treningu lub czasomierz. Dotknięcie wskaźnika spowoduje otworzenie odpowiadającej mu aplikacji.
· Dodano nowe emotikony, rozszerzając paletę odcieni skóry
· Poprawiono interakcję z użytkownikiem w następujących funkcjach:
- Ekran Always On Display jest teraz bardziej czytelny podczas ładowania i w trybie oszczędzania energii.
- Można błyskawicznie dostosować kolejność ikon w szybkim panelu.
· Udoskonalono usługi Samsung Health

- Poprawiono monitorowanie czasu okrążenia podczas biegania i jazdy na rowerze.
- Dodano możliwość synchronizacji danych ze sprzętem do ćwiczeń Technogym przez NFC.

 

Jakie jest Wasze zdanie? Są tu jacyś fajni fizycznego bezela i Galaxy Watchy? Dobra informacja jest taka, że Galaxy Watch również ma otrzymać aktualizację.

 

Czekajcie z niecierpliwością, ponieważ aktualizacja ma zostać udostępniana partiami, ale nie ma dokładniej daty, więc śledźcie Galaxy Wearable w Waszych telefonach. :winking-face:

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

 

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
67 Odpowiedzi
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Wczoraj została udostępniona aktualizacja One UI 2.0 do zegarka Galaxy Watch 46 LTE. Oznaczenie R805FXXU1GUB3.

https://doc.samsungmobile.com/SM-R805F/OPV/doc.html


Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

@kamil40013 Super ja dalej czekam na aktualizację na Watch Active.

Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja na Galaxy Watch Active do One Ui 2.0, o numerze kompilacji: R500XXU1FUB5.

Screenshot_20210324-080310_Watch Active Plugin.jpg

kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja FUD1, dla Galaxy Watch 46mm (SM-R800) oraz Galaxy Watch 42 mm (SM-R810). Wariant XEO.

received_393956538263771.jpegreceived_1561042967424185.jpeg


PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

Jest aktualizacja Galaxy Watch 46 potwierdzam i pobieram 🙂

Screenshot_20210430-140836_Galaxy Watch PlugIn.jpg


Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja na Galaxy Watch Active o numer kompilacji: R500XXU1FUD1

Screenshot_20210509-111145_Watch Active Plugin.jpg

 

Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja na Galaxy Watch Active numerze kompilacji: R500XXU1GUJ2.

Lista zmian:
• Tarcze zegarka
- Obsługa nowych tarcz zegarka
• Ćwiczenie
- Obsługa widgetu Grupowe wyzwanie na zegarku
- Bardziej dokładne wyniki spalania kalorii w oparciu o tętno (z wyjątkiem pływania)
- Aktualizacja funkcji czujników skraca czas automatycznego rozpoznawania ćwiczeń
(bieganie, orbitrek, ergometr)
- Wyświetlanie stanu na żywo (chodzenie/bieganie) przy pomocy ikony na tarczy zegarka
(chodzenie, bieganie, przerwa - w czasie rzeczywistym)
- Wyświetlanie czasu do zakończenia automatycznych ćwiczeń chodzenia/biegania
• Kalendarz
- Rozszerzenie okresu synchronizacji kalendarza z 3 miesięcy do 1 roku.

 

Screenshot_20211204-110418_Watch Active Plugin.jpg

Kacper2
Samsung Members Star ★★
Opcje

Pojawiła się aktualizacja na Galaxy Watch Active, o numerze kompilacji: R500XXU1GVG1.

Screenshot_20220819-175917_Watch Active Plugin.jpg