Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Funkcje Galaxy Watch Active 2 już w Twoim Galaxy Watch i Galaxy Watch Active!

(Temat utworzony: 30-12-2019 12:47 PM)
848 Wyświetlenia
MariolaD
Explorer
Opcje

 

03.-Galaxy-Watch-Active_Watchfaces.gif

Witajcie forumowicze!

 

Dzisiaj przychodzę do Was z dobrymi informacjami dla użytkowników Galaxy Watcha, ponieważ Wasze urządzenia mają dostać aktualizację, która wprowadzi część funkcjonalności z najnowszego Watcha Active 2.

 

Jako użytkowniczka Galaxy Watcha Active jestem zadowolona, że Samsung o mnie pamięta i wprowadzi do zegarka najnowsze funkcje.Galaxy-Watch-MR-Update_main_1_gif.gif

Osobiście najbardziej cieszy fakt, że Galaxy Watch Active ma otrzymać dotykowy interfejs. Oznacza to, że w starszej wersji zegarka będzie również dotykowy bezel. Kto przesiadł się z zegarka z fizycznym bezelem na pewno doceni ten drobny, lecz przydatny dodatek. Użytkownicy Galaxy Watch Active – z pewnością pokochacie tę funkcję, która zadebiutowała z „dwójką”.

 

Aktualizacji doczeka się również asystent Bixby. Ma mieć wsparcie dla większej ilości języków. Wątpię, żeby był w tym język polski (potwierdzone języki to: brytyjski, francuski, niemiecki, włoski i hiszpański), ale dla operujących np. językiem angielskim jest to dobra informacja. Od teraz wykorzystacie Bixby do uruchamiania ćwiczeń, czyli Samsung Health, jak również Smart Things.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_4_FF.jpg

Myślę, że kolejna dodatkowa funkcja bardziej ucieszy większą ilość kobiet, ponieważ jest to dodanie jeszcze większej ilości możliwości konfiguracji tarcz zegarków. W sumie ma być dostępnych aż 24 nowych tarcz w oparciu o 17 dostępnych. Ma zostać również dodana możliwość dostosowania tarczy do ubioru.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_2_F.gif

Działa to w banalny sposób: wykonujemy zdjęcie wzoru naszego ubrania, a system dostosowuje do niego kolorystkę i wygląd tarczy.

 

Po nowej aktualizacji np. w trakcie wykonywania treningu i wykonywania połączeń telefonicznych na tarczy pojawi się mała ikonka z informacją.

Galaxy-Watch-MR-Update_main_3.jpg

Dodatkowo aplikacja Samsung Health ma zostać wzbogacona o możliwość dodania celów treningowych.

 

Ja jestem podekscytowana wprowadzeniem aktualizacji, ponieważ miałam przyjemność korzystania z Galaxy Watcha Active 2 i trochę tęsknię za niby drobnymi funkcjami, ale w mojej ocenie zwiększającymi przyjemność i komfort korzystania z zegarka.

 

A poniżej macie wypisaną listę zmian:
· Dodano ramkę dotykową:
- Zapewnia środowisko identyczne, jak w przypadku obrotowej ramki, ale w wersji cyfrowej, co ułatwia nawigację i obsługę zegarka.
· Tarcze zegarka: Dodano nowe ustawienia tarcz zegarka.
  (Korzystaj z treningów, monitorowania oddechu i innych funkcji)
· Dodano nową tarczę „Mój styl”, która umożliwia dopasowanie jej wyglądu na podstawie zrobionego zdjęcia stroju treningowego.
· Dodano kolejną funkcję wskaźnika na tarczy, pokazującą aplikacje działające w tle, takie jak monitorowanie treningu lub czasomierz. Dotknięcie wskaźnika spowoduje otworzenie odpowiadającej mu aplikacji.
· Dodano nowe emotikony, rozszerzając paletę odcieni skóry
· Poprawiono interakcję z użytkownikiem w następujących funkcjach:
- Ekran Always On Display jest teraz bardziej czytelny podczas ładowania i w trybie oszczędzania energii.
- Można błyskawicznie dostosować kolejność ikon w szybkim panelu.
· Udoskonalono usługi Samsung Health

- Poprawiono monitorowanie czasu okrążenia podczas biegania i jazdy na rowerze.
- Dodano możliwość synchronizacji danych ze sprzętem do ćwiczeń Technogym przez NFC.

 

Jakie jest Wasze zdanie? Są tu jacyś fajni fizycznego bezela i Galaxy Watchy? Dobra informacja jest taka, że Galaxy Watch również ma otrzymać aktualizację.

 

Czekajcie z niecierpliwością, ponieważ aktualizacja ma zostać udostępniana partiami, ale nie ma dokładniej daty, więc śledźcie Galaxy Wearable w Waszych telefonach. :winking-face:

 

Jeśli moja odpowiedź była pomocna, zaakceptuj ją jako rozwiązanie albo kliknij like! :smiling-face:

 

Sprawdź nowy dział Wideo i podziel się opinią.
67 Odpowiedzi
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@banjestblisko pierwszy post na forum i już zabłysnąłeś:smiling-face::smiling-face::smiling-face:

Po treści tej jedynej wypowiedzi już widać, że na kulturalne, inteligentne i merytoryczne wypowiedzi z twojej strony, nie ma co liczyć. :smiling-face-with-sunglasses: :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Facetos
Pathfinder
Opcje

Ciekawe jak bateria po aktualizacji? Czy coś gorzej, oby nie. Przed aktualizacją bez zastrzeżeń. Zresztą nie tylko bateria, ale wogóle jak się będzie sprzęt spisywał

0 Like
banjestblisko
Journeyman
Opcje

Tak bo jak ktoś coś opisuje,że GW to bubel ma wiele wad do  polecasz napisac do samsunga. Oni czyli Samsung maja to gdzieś, kupiłes produkt to spadaj na drzewo. Tylko ostra jazda może coś zmienić, Ty dla nich pracujesz więc ja zawsze bede ten najgorszy. Nie martw sie juz mnie tu nie zobaczysz, GW będzie jako taki rezerwowy gadget-bubel.


@Szewcu72  napisał(a):

@banjestblisko pierwszy post na forum i już zabłysnąłeś:smiling-face::smiling-face::smiling-face:

Po treści tej jedynej wypowiedzi już widać, że na kulturalne, inteligentne i merytoryczne wypowiedzi z twojej strony, nie ma co liczyć. :smiling-face-with-sunglasses: :thumbs-up-sign-emoji-modifier-fitzpatrick-type:


0 Like
EwaK
Hotshot
Opcje

@banjestblisko merytorycznie :winking-face:

Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@banjestblisko  no patrz, a ja oceniłem cię tylko za sposób wypowiedzi...

Nigdzie cię nie wysłałem, dla nikogo nie pracuję. :smiling-face-with-sunglasses:

Ale wiem, że nie można się kłócić...

...bo takie osoby jak ty i tak wiedzą lepiej. :winking-face:


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
0 Like
Szewcu72
Samsung Members Star ★
Opcje

@Facetos nie wypowiem się jeżeli chodzi o GW, nie posiadam. A swojego GS3 sprzedałem.

Przesiadłem się na GWA2 i na tym modelu oprogramowanie spisuje się bardzo dobrze. Przy moim intensywnym korzystaniu bateria wystarcza na 3 dni.


Jeśli moja odpowiedź była pomocna, kliknij LIKE lub ZAAKCEPTUJ JAKO ROZWIĄZANIE.
Carloss71
Pioneer
Opcje

Zegarek działa stabilniej. Nie rozłączył się po bluetooth-ie no i bateria w moim odczuciu na plus. Od rana przed aktualizacją do teraz to 10 procent. 

JaJacek
First Poster
Opcje
Czy wszystkie czujniki działają (puls i inne) po aktualizacji ?
0 Like
menander12
Pioneer
Opcje
Tak, u mnie działaj wszystkie czujniki, a Ty z jakimś masz problem?
0 Like
JaJacek
First Poster
Opcje

Na zagranicznych forach piszą  że po aktualizacji przestały działać.

https://us.community.samsung.com/t5/tag/R800XXU1DSL1/tg-p/board-id/get-help-wearables-galaxy-watch

0 Like