Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Ładowanie zegarka

(Temat utworzony: 08-10-2021 09:19 PM)
596 Wyświetlenia
Adza99
Journeyman
Opcje
Witam.
Kupilam 2 zegarki modelu samsung galaxy watch active. Pierwsze ładowanie, podłączone równocześnie mój (różowy) 2h i 100% naładowany drugi(czarny) ładuje się już 7-mą godzinę i ma dopiero 93%... czy ktoś miał podobna sytuację? Trochę to dziwne, żeby az tak długo się lądował....
Pozdrawiam 
0 Like
19 Odpowiedzi
slawoLord
Pathfinder
Opcje
Może źle podłączona jest ładowarką?
0 Like
Adza99
Journeyman
Opcje
Raczej wszystko jest ok , bo ładuje ale bardzo bardzo wolno. Nie wiem co mogłoby być źle podłączone. Gdy różowy skończył się ładować czarny podłączyłam do tej samej lodówki co ładował się różowy.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@Adza99  Dzień Dobry

A do jakiego Adaptera podłączony jest kabel ładowarki?


Adza99
Journeyman
Opcje
Chodzi o wtyczkę? Wtyczka jest od ładowarki telefonu, Samsunga. Później spróbowaliśmy pod telewizorem ale było jeszcze gorzej, bo z 93% zrobiło się 88%🙉🤷‍♀️
0 Like
JustynaM
Moderator
Moderator
Opcje

@Adza99 Czy po przełączeniu czarnego zegarka na ładowarkę, na której wcześniej (prawidłowo) ładował się różowy, coś się zmieniło w kwestii prędkości ładowania? Jeśli nie, udałabym się z zegarkiem do serwisu.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

Adza99
Journeyman
Opcje
Niestety nie. Nic się nie poprawiło. Dzisiaj będę jechać bo gdy się w końcu naładował do 100% w nocy, przez 3 godziny nieużywania ze 100% zrobiło zrobiło 83% 🤷‍♀️
0 Like
JustynaM
Moderator
Moderator
Opcje

@Adza99 Jasne, w takim wypadku daj znać, co powiedzą w serwisie.


Witaj na Forum Samsung!
Pamiętaj o zapoznaniu się z Zasadami Społeczności Samsung oraz Regulaminem.
Doceniaj i bądź doceniany. Doceniaj innych, klikając przycisk Like lub Zaakceptuj jako rozwiązanie.

0 Like
Adza99
Journeyman
Opcje
Oki. Trochę te może potrwać ale trudno, wysłane na gwarancję. Czekamy na informacje.
lukcio39
Explorer
Opcje

Zastanawiam się nad zakupem Galaxy Watch 5. Czy ten smartwatch mogę ładować dołączoną ładowarką podłączoną do portu USB-C komputera?

0 Like