Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 

Problem z ładowaniem GW4 Classic

(Temat utworzony: 27-09-2022 05:10 PM)
371 Wyświetlenia
Barbartek
First Poster
Opcje
Witam. Kupiłem ładowarkę EP-P2400 do mojego S22 z myślą o ładowaniu na niej też zegarka i sluchawek (oczywiście nie w tym samym momencie). Buds Live ładują się bez problemu,  ale po odłożeniu na ładowarkę zegarka miga na niej czerwona dioda, a zegarek się nie ładuje. Jaka może być tego przyczyna i czy można coś na to poradzić?
0 Like
19 Odpowiedzi
proktor37
Voyager
Opcje
No o tu Cię zmartwię, niestety zegarki nie lądują się na ładowarkach do telefonów, taka polityka Samsunga (niezrozumiała). Bym pijalz e na ładowarkach firm innych ale nie, dotyczy to również samsungowych 😞
0 Like
proktor37
Voyager
Opcje
Dodam, że jest ładowarka na wszystko, nazywa sie Trio ale kosztuje krocie.
0 Like
PrzemekM
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@proktor37  może nie działać prawidłowo,  jedynie ta dołączona do zestawu z zegarkiem. 


0 Like
Barbartek
First Poster
Opcje
Ale w opisie ładowarki na stronie Samsunga stoi jak byk, że ładuje również zegarki. Nawet jest grafika z zegarkiem na tej ładowarce
0 Like
DeutscheZwiebel
Explorer
Opcje
Ładuje tylko telefony i budsy, nie ma nigdzie napisane że ładuje zegarek 🤔Screenshot_20220927-175337_Chrome.jpg
0 Like
proktor37
Voyager
Opcje
Tak, jeżeli piszesz ładowarce Trio
0 Like
proktor37
Voyager
Opcje
Bo ta nie ładuje zegarkow
0 Like
Barbartek
First Poster
Opcje
Dwie gwiazdki. Czyli jednak jakieś smartwatche ładuje... te zgodne 😉Screenshot_20220927-175922_Samsung Internet.jpg
0 Like
Wilu
Voyager
Opcje
Kup sobie ta "Samsung Wireless Duo EP-P4300" ja z niej korzystam i wszystko ładuje

0 Like