Zamknij

Czego szukasz?

anuluj
Pokazywanie wyników dla 
Zamiast tego wyszukaj 
Czy miało to oznaczać: 
Przejdź do rozwiązania ROZWIĄZANE

Galaxy Watch4 Classic LTE 46mm - wymiana płyty głównej a nr IMEI i SN

(Temat utworzony: 06-09-2023 06:06 AM)
301 Wyświetlenia
pkonrad
Voyager
Opcje
Dzień dobry

Oddawałem mój zegarek GW4 Classic LTE do serwisu z powodu bardzo krótkigo czasu pracy na baterii i problemów z ładowaniem (bardzo długo trwało ładowanie od 15 do 100%). Naprawa odbyła się w ramach gwarancji, w opisie wykonanych czynności jest napisane, że wymienione zostały elementy odbudowy (dekiel od spodu), bateria, płyta główna, podstawka indukcyjna do ładowania.

Zdziwił mnie jednak fakt, że pomimo wymiany płyty głównej, nr seryjny jak również nr IMEI zegarka nie zmienił się i oba te numery są dokładnie takie same jak były przed naprawą. Czy to normalne jeśli w zegarku została wymieniona płyta gówna?
0 Like

1 Rozwiązanie


Zaakceptowane rozwiązania
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Każda nowa płyta główna jest czysta, po wymianie IMEI jak i numer seryjny jest przypisywany że starej płyty.

Wyświetl rozwiązanie w oryginalnym poście

3 Odpowiedzi
Rozwiązanie
_Technik_
Samsung Members Star ★★
Opcje
Witam. Każda nowa płyta główna jest czysta, po wymianie IMEI jak i numer seryjny jest przypisywany że starej płyty.
kamil40013
Samsung Members Star ★★★
Opcje

@pkonrad, Nowa obudowa zegarka nie zawiera na sobie fizycznie numeru seryjnego oraz IMEI. Dodatkowo po takiej naprawie powinieneś otrzymać dokument informujący o tym, że numery nie będą już widoczne na pokrywie. Przynajmniej kiedyś serwis w Katowicach wydawał taki dokument.


pkonrad
Voyager
Opcje
Jeśli chodzi o pokrywę to wiem o tym. Mnie chodziło o coś zupełnie innego. Opisałem to w pierwszym poście. Problem został wyjaśniony.
0 Like